Bircan Bali sızan görüntüleri için canlı yayında ateş püskürdü!

Ünlü sunucu Bircan Bali’nin, sevgilisiyle birlikte samimi görüntüleri ortaya çıktı. Canlı yayında olay hakkında açıklama yapan Bali, görüntüleri sızdıran kişilere öfke kustu. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali, canlı yayında sevgilisiyle ayrıldığını ve samimi görüntülerini sızdıran kişilere de dava açacağını söyledi.

“Ben kınadığım hiçbir şeyi yapmam”

Açıklama yaparken duygusal anlar yaşayan sunucu, konu hakkında şunları söyledi: “Mayıs ayında 5 yıllık evliliğim bitirdim, bekarım. Benimle ilgili haber çıkarılan kişiyle ilk yemeği temmuz ayında yedim. İki bekar insanın ilişki yaşamasından haber çıkar mı? Çıkmaz. Haber yapmak için ya Bircan’a evli diyelim ya da diğerine evli diyelim. Ben kınadığım hiçbir şeyi yapmam. Hayatım boyunca bana iftira atanları Allah’a havale ettim ama bu sefer hukuki yollara başvuracağım.

“Bu ilişkimde dostça bitti”

Yollarımızı ayırdık, başaramadık. Şenol’dan sonra bu ilişkimde dostça bitti. Eski eşim Şenol İpek benimle konuşarak ‘Sonuna kadar senin arkandayım, benimle evliyken böyle bir şey yapmadığını biliyorum’ dedi. Allah razı olsun. Ben de ona nişanlısıyla mutluluklar dilerim.”

“Allah’tan korkmayan herkesi Allah’a havale ediyorum”

Fotoğraflarını çıkartan kişilere öfke kusan Bali’nin, “Pedofiliyi sindirdiniz, cinsel istismarı sindirdiniz, tecavüzü, tacizi, evli kadınların başka adamların elini tutmasını, vatan hainini sindirdiniz. İki bekar insanın öpücüğünü sindiremediniz. Allah’tan korkmayan herkesi Allah’a havale ediyorum. Bunu kimin yaptığını biliyorum. Pazartesi belge ve şahitleriyle açıklanacak.” demesi akıllara Nihat Doğan’ı getirdi.

Akıllara Nihat Doğan geldi

Çocuk sahibi olmak isteyen genç sunucu sözlerine şöyle devam etti: “Ben yanlış bir şey yapmadım. Allah’ın izniyle evlilik yapıp çocuk sahibi olacağım. Bunun kim yaptıysa hepsinin IP adresiyle beraber. Benim özel mesajlarım sayfasında bulunduran herkese tazminat davası açacağım.” demesi akıllara Nihat Doğan’ı getirdi.