Kış aylarında kadınların en çok tercih ettiği modellerden olan çizmeler, FLO koleksiyonunda topuklu ve casual alternatiflerle günün her anına eşlik ediyor. Çizme koleksiyonunun gözde rengi ise kışın vazgeçilmezi olan siyah…Kış kombinininizi Flo çizmeleri koleksiyonundan seçeceğiniz bir çizmeyle tamamlayarak şık bir stile sahip olabilirsiniz.

Trendlerin takipçisi olan kadınlar Flo’nun kış koleksiyonunda yer alan çizme alternatifleriyle kış aylarında hem şık, hem de sıcacık adımlar atıyor. Diz altı ve diz üstü modeller, kalın tabanlar, metalik detaylar, tokalar, nubuk ve derinin bir arada kullanımları; Flo çizmelerinde ön plana çıkıyor. Topuklu modeller klasik kıyafetler için idealken, yürüme kolaylığı sunan topuksuz alternatifler de her günün kurtarıcısı oluyor. Flo’nun çizme modelleri; skinny pantolonlar, taytlar, etek ve elbiselere eşlik ederek stilinize şıklık katıyor.

Flo’nun kış koleksiyonunda yer alan çizme modellerini görebilmek için Flo mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.