Zamansız klasikleri yeniden yorumlayan ve net çizgisiyle modern ve dinamik bir koleksiyona sahip olan, Amerika’nın en köklü ve efsane markası Brooks Brothers 2017-2018 Kış Kadın/Erkek Koleksiyonu’nda esnek ve rahat trikolar stil alternatifleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Modern kadın için kaşmir karışımlı ve saç örgülü trikolardan oluşan kazaklar soğuk kış günlerinde şık alternatifler sunmayı sürdürüyor. Koleksiyonda yer alan sütlü kahve, duman tonları, siyah ve tozpembe renkleri kaşmirle buluşup özgür ve kendinden emin duruşun temsilcisi oluyor.

Parlak gümüş pullarla süslenen ultra yumuşak lüks merinos yün hırkalar göz alıcı ve rahatlığıyla şıklığı ön planda tutuyor. Çiçek bahçesini andıran %100 yün pamuklu kazaklar farklı alternatifler arayan kadınlara canlılık katıyor. Klasik kesimden vazgeçemeyenler için ise düz basic trikolar Brooks Brothers kadınının kilit parçaları arasında yer alıyor.

Şehirli erkeğin iş hayatında da rahatça kullanabileceği klasik süveterler gardıroplarda yer alacak anahtar parçalar arasında bulunuyor. Yünlü kumaşlar ve yelekler hafif, nefes alabilen şık detaylarıyla vazgeçilmezler arasına giriyor. Lüks kaşmir ve ipek yün karışımlı dokularla balıkçı yakalar ceketlerin içine gömlek yerine tercih ediliyor.

Günlük hayatta konforu önde tutan şal yaka model trikolar ise hem günlük hem de şık takımlarla uyum sağlayarak soğuk kış günlerinde kurtarıcı oluyor.

Birbirinden şık erkek ve kadın trikolar için İstanbul Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Ankara Panora AVM ve İzmir Konak Pier AVM Brooks Brothers mağazalarına uğrayabilirsiniz.