Uyurken güzelleştiren, anında temizlik, canlılık ve arınmışlık vadeden yüz maskeleri, n11.com Kozmetik kategorisinde evde bakım deneyiminin en keyifli yolunu sunuyor.

Ev konforunda bakım sunan maskeler, n11.com Kozmetik kategorisinin radarına girdi. Farklı çözüm önerileriyle ön plana çıkan maskeler, arındırmadan temizlemeye, yaşlanma karşıtı içeriklerden nemlendirmeye kadar birçok çeşidiyle n11.com’da satışa sunuluyor.

Son dönemin gözdesi peel-off’lar tek seferde ciltten çıkarılabilir nitelikte bir çözüm sunarken, yüzde anında detoks etkisi sunan kil&kömür maskeleri de cildi temizlemenin yanı sıra ciltte absorbe olan yağı arındırarak pürüzsüzlük sağlıyor. Yüz bakım fenomeni kâğıt maskeler hıza hız katarken, yüze gerçek bir maske gibi yapışıyor, yüzü neme doyuruyor. Yüzün en fazla bakıma ihtiyaç duyduğu dönemlerde kullanılması önerilen ‘sleep’ maskeler ise gece boyu cildin mineral ve besinini karşılarken, uyurken güzelleştiriyor. A’dan Z’ye yüz maskeleri n11.com Kozmetik kategorisinde satışa sunuluyor.

Yüz maskeleri

CAUDALİE

GARNIER

SKIN FOOD

DUAL EFFECT

CREME DE LAMER

LOREAL

VICHY

COLLAGEN HEALTH&BEAUTY