Egemen Töreli’den Nisan ayı burç yorumları

Ünlü Astrolog Egemen Töreli, Nisan ayında burcunuzda gerçekleşecek gelişmeleri anlatıyor.

Ünlü Astrolog Egemen Töreli, Nisan ayında burcunuzda gerçekleşecek gelişmeleri anlatıyor.

1. Koç


(21 Mart – 20 Nisan)

Geçtiğimiz yıl yapmayı planladığınız ne varsa bu ay hepsini teker teker gerçekleştirebilirsiniz. Bazen sert etkiler altında kalsanız da keskin zekanız sayesinde hedeflerinize ulaşmanız mümkün. 15 Nisan’dan sonra  maddi olarak rahatlayacak, derin bir ‘oh’ çekeceksiniz, fakat aynı şeyi ilişkiniz adına söyleyemiyorum. Bu ay ilişkinizin yıpranmaması için partnerinize karşı daha anlayışlı olmalısınız.

2. Boğa


(21 Nisan – 20 Mayıs)

Gezegenlerin gözyüzündeki konumu nedeniyle bu ay gündeminizde ilişkiniz yer alacak. Duygularınızın yoğunluğuyla partnerinizden beklentiniz artabilir ve ilişkinizde çıkmazlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde olduğu gibi iş ortamınızda da bazı sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Tüm bu durumların geçici olduğunu, Merkür retrosundan sonra suların durulacağını unutmayın.

3. İkizler


(21 Mayıs – 20 Haziran)

Merkür retrosu nedeniyle bu ay kendinizi biraz endişeli ve karamsar hissedebilirsiniz. Fakat siz tüm şartlara rağmen ayın kazananı olmak istiyorsanız, bu durumla savaşmalısınız. Çünkü çaba gösterdiğiniz takdirde gökyüzü sizden yana olacak. Önümüzdeki günlerde sık sık iş seyahatlerine çıkabilir ve yeni iş anlaşmalarına imza atabilirsiniz.

4. Yengeç


(21 Haziran – 22 Temmuz)

Bu ay alacağınız sorumluluklar ile birlikte kariyerinizde ve ilişkinizde ani değişimler yaşayabilirsiniz. Hemen üzülmeyin, Nisan ayı size sadece karanlık yüzünü göstermeyecek. Burcunuzda hareket eden gezegenler sayesinde yeni ortamlara girecek, sohbetiyle size keyif verecek insanlarla tanışacaksınız. 30 Nisan’da gerçekleşecek dolunay sayesinde ise hayalini kurduğunuz terfiyi alabilirsiniz.

5. Aslan


(23 Temmuz – 23 Ağustos)

Nisan ayı boyunca kendinizi enerjik ve keyifli hissedebilirsiniz. Fakat hala gökyüzü tarafından maddi ve manevi konularda test edilmeye devam ediyorsunuz. Özellikle 16 Nisan’dan sonra kariyer hayatınızda ve ilişkinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 30 Nisan’da gerçekleşecek dolunay ile birlikte karanlık günleri ardınızda bırakacaksınız.

6.
(24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu ay hiç olmadığı kadar değişmek ve yenilenmek isteyeceksiniz. Biraz çabayla bu hedefinize ulaşmanız mümkün. Fakat maddi olarak tam anlamıyla rahatlayacağınızı söyleyemem, sabretmeye devam etmelisiniz. Size keyifli bir haberim var: Gizli hayranlarınızla tanışabilirsiniz. Sizi şaşırtacak bu durum sayesinde yepyeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

7. Terazi


(24 Eyl
ül – 23 Ekim) 

Güneş’in burcunuza ters açı yapması sebebiyle partnerinizle anlaşmazlık yaşayabilir, ilişkinizi gözden geçirme kararı alabilirsiniz. Sağduyulu ve özverili olmayı başarabilirseniz, zorlu günlerin üstesinden gelecek, ilişkinizi bir adım daha öteye taşıyacaksınız.

8. Akrep


(24 Ekim – 22 Kasım)

Merkür retrosu nedeniyle duygularınız bu ay hiç olmadığı kadar ön planda. Artık daha özgür olmak ve hayatınıza yenilikleri davet etmek istiyorsunuz. Fakat sabırlı olmalısınız, istediğiniz her şeye hemen, özellikle Merkür retrosu 14 Nisan’a kadar devam ederken kavuşamazsınız.

9. Yay


(23 Kasım – 21 Aralık)

Önümüzdeki günlerde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişiyi iyice gözlemlemeden hayatınıza almayın. Aksi takdirde ilişkiniz kısa süreli olacaktır. 30 Nisan’da gerçekleşecek olan dolunay size ardı ardına sürprizler sunacak. Dolunay ile birlikte sizinle iş birliği yapmak veya yeni bir ilişkiye başlamak isteyecek kişilerle karşılaşacaksınız.

10. Oğlak


(22 Aralık – 20 Ocak)

Bu ay iş hayatınızdaki hareketlilik iyiden iyiye artacak. Siz yine de yoğun günlere rağmen yeniliklere kapılarınızı kapatmayın. Çünkü ihtiyacınız olan yenilik ve değişim bu ay size doğru geliyor. Bu dönem aşk hayatınız da bir hayli renkli ve hareketli olacak. Partnerinizin ay ortasından irtibaren size göstereceği ilgi karşısında şaşıracak ve ona bir kez daha aşık olacaksınız.

11. Kova


(21 Ocak – 18 Şubat)

Nisan ayının ortasına doğru iş arkadaşlarınızın desteğini görerek, kariyerinizle ilgili yepyeni başarılar elde edeceksiniz. Aşk hayatınız bu ay hareketlenebilir. Bu durum keyfinizi yerine getirecek. Kişisel bakımınıza ve stilinize hiç olmadığı kadar özen göstereceğiniz bir aydasınız. Nisan’ın yıldızı olmayı hak ediyorsunuz.

12.
(19 Şubat – 20 Mart)

Bu dönem partnerinize karşı daha fazla özen göstermek isteyeceksiniz. Bu tutumunuzu takdir ettiğimi söylemem gerekiyor. İş hayatınızda ise kafanız biraz karışacak. Bir türlü sonlandıramadığınız projeler bu ay bir hayli canınızı sıkacak olsa da, Merkür retrosundan sonra rahatlayacağınızı unutmayın.