Bebeğinizin Maceralarında Mustela Yanınızda

Bebekler dünyaya geldikleri ilk birkaç yılda çok meraklı ve hareketli olurlar. Gördükleri her şeye dokunmak her şeyi deneyerek keşfetmek isterler. Ebeveynler her ne kadar dikkatli davransalar da bebeklerin bu kaçınılmaz yeni maceraları zaman zaman şişliklere ve morluklara neden olabilir.
9. aydan itibaren kullanıma uygun olan Mustela Arnica Jel, bebeklerin küçük darbeler veya düşme sonucu tahriş olan ciltlerini rahatlatarak, ebeveynlerin ilk yardım çantalarındaki vazgeçilmezlerinden biri oluyor.

Mustela Güvencesiyle Onarırken Arnica Jel ile Bebeğinizin Cildini Yenileyin

%97 doğal kökenli içeriklerden oluşan Mustela Arnica Jel, içeriğindeki Organik Kalendula ile cildi yumuşatarak iyileşmesine yardımcı olurken, cildi canlandıran sitrik asit ile ölü hücrelerden arındırır. Ana aktif bileşen olan Arnica Çiçeği özü ise şişlikleri ve morlukları önleyen, cilt rahatsızlıklarını azaltan ve yatıştıran özelliklere sahiptir.
Dermatolojik ve pediatrik kontroller altında test edilerek geliştirilen Mustela Arnica Jel, bebeklerin ve çocukların rahatsızlık hissini gidermeye ve küçük cilt sorunlarını yatıştırmaya yardımcı olur. Mustela Arnica Jel, günlük tahrişler için de idealdir.
Kapalı yaralar için uygun olan Mustela Arnica Jel, özel dokusu sayesinde ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmadığı gibi cildi lekelemez. Kullanımdan sonra bebekler rahatlıkla maceralarına geri dönebilir. Pratik pompalı şişesi sayesinde tek elle kullanılabilir. Tahriş olmuş cilde günde 3 kez uygulayarak hafifçe masaj yapılır. Ayrıca eko-tasarımlı şişeye sahip olma özelliğiyle geri dönüştürülebilirdir.