Güvenilir bir çamaşır deterjanı kullanmak, ciltleri yetişkinlere göre daha hassas olan bebekler için oldukça önem taşır. Çoğu ebeveyne, yetişkin için ayrı, bebek için ayrı çamaşır deterjanı satın almak zor gelebiliyor. Dalin sıvı deterjanının en önemli özelliği ise tüm ailenin güvenle kullanabileceği bir deterjan olması.

İyi bir bebek çamaşır deterjanı giysilerin üzerinde kalıntı bırakmıyor

Bebeklerin kendi giysileri, yastıkları ve çarşafları dışında aynı zamanda yetişkinlerin giysilerine de temas ettiğini düşünürsek bebeklerin, çocukların hatta hassas ciltlere sahip olan herkesin hipoalerjenik, boya içermeyen, ciltte tahrişe yol açabilecek kalıntı bırakmayan, kolay durulanabilir özellikte bir deterjan kullanması son derece önemlidir. Bebeklerin ve küçük çocukların elbiselerini çiğneme alışkanlığı da düşünüldüğünde kimyasal maddeler içeren normal deterjanların kalıntılarının tehlikeli olabileceğini göz ardı etmemek gerekiyor.

Dalin sıvı çamaşır deterjanı

Bebek cildi hassasiyetini gözeten ve buna göre ürünler geliştiren Dalin, sıvı çamaşır deterjanıyla yalnızca bebeklerin değil tüm yetişkinlerin güvenle kullanabileceği bir ürün olma özelliği taşıyor.

2017 Türkiye Tüketici Ödülleri’nde Annelerin 1 Numaralı Tercihi olan Sıvı Çamaşır Deterjanı

Bu yıl 3.sü düzenlenen, tüketiciler tarafından 6 farklı kategoride toplamda 26 bebek ve çocuk markasının oylandığı Türkiye Tüketici Ödülleri Yarışması’nda “Bebek Bakım, Tekstil ve Aksesuar ürünleri” kategorisinde sıvı çamaşır deterjanı ürünüyle tüketicilerin 1. tercihi oldu.