Eylül sayımızı kaçırmayın

Modern kadının yeni dergisi Women’s Style Türkiye‘nin Eylül sayısı bayilerdeki yerini aldı.  Yeni sayımız yine dopdolu!

Alışverişe çıkmadan mutlaka bakmanız gereken trend sayfalarımızda Eylül ayının en gözde kıyafet kombinlerini, trend renkleri bulabilirsiniz.

Ayrıca sonbahar-kış trendlerini, şık giyimin olmazsa olmaz aksesuarlarını da dergimizin yeni sayısında bulabilirsiniz.

Bu arada Konular Editörümüz Sinem Gürleyük, Türkiye’deki dizi oyuncuları gibi giyinebilmeniz için nereden alışveriş yapmanız gerektiğini araştırdı.

Sonbahar depresyonuna dikkat!

Eylül ayı ile birlikte sonbahara da merhaba dedik. Sonbahar da depresyonu beraberinde getiriyor. Ancak bu kez depresyona girmemeniz için yapılması gerekenleri sizin için derledik.

Moda ve Güzellik Editörümüz Güzide Yülek yazın yıpranan saçların bakımı konusunda önemli bilgiler verirken yarımız, Beslenme ve Diyet Uzmanı Ferin Batman ise son dönemin trendi online diyetler ile ilgili tüm merak edilenleri araştırdı.

Betül Demir aşkı buldu…

Eylül ayımızın kapak röportajı çekimlerini yaptığımız Betül Demir sonunda aradığı aşkı buldu. Demir, verdiği özel röportajda “Aşk benim hayat kitim” derken hayatında örnek aldığı kimsenin olmadığı belirtti.

Hakan Dinçkol bu sezon fırtına gibi esecek 

Savaşçı dizisinin yıldız Hakan Dinçkol ile yaptığımız keyifli söyleşide Dinçkol hayatı ile merak edilenleri cevaplarken gelecek tekliflere göre sinemada da yer alabileceğini söyledi.

 

Women’s Style her ay D&R, Migros, Macro ve kitap evlerinden alınabilir.