Outdoor tutkunlarının gözde markası Columbia, Outdry teknolojisi ile yağmurlu günlerde kuru ve konforlu açık hava deneyiminin tadını çıkarın diyor.

Columbia’nın en son teknoloji ile üretilen özel su geçirmez ve hava alabilir Outdry ayakkabıları ister şehirde ister açık hava aktivitelerinde doğanın tadını çıkarmak isteyenlerin gözde ürünü olacak. Hafif ve sağlam yapısı ile kusursuz outdoor deneyimin anahtarını sunan Outdry teknolojisi ile ayaklarınız her zaman kuru ve konforlu kalırken siz doğanın keyfini çıkaracaksınız.

Columbia Outdry teknolojisine sahip ayakkabılar, mutlak su geçirmez özelliği olan katmanın dış kumaşa doğrudan ve tek parça halinde ısıtılarak birleştirilmesi ile oluşturulan gelişmiş izolasyon yapısıyla dikkat çekiyor.
Su geçirmeyen, hafif yapısı, yüksek performansı ve doğanın zorlu koşullarında güçlü tutuş sağlayan

Outdry teknolojisinin kullanıldığı ayakkabılar, ister doğada ister şehirde yağmurlu havalarda kuru ve konforlu bir açık hava deneyimi sunuyor.
Columbia’nın yüksek teknoloji ve konfora sahip ürünlerine Columbia mağazalarından ve www.columbia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.