Colin’s 2017-2018 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu’nda yer alan Colin’s siyah jean nakış işlemeleri ve kuşgözü detayları ile sezon trendlerini yılbaşı stiline yansıtıyor. Yeni yılda kadınlar için sportif bir şıklık sunan Colin’s hem yılbaşı gecesini renklendirecek hem de sevdiklerini mutlu edecek tasarımlar sunuyor. Jean’lerle birlikte kullanılan kareli gömlek, kırmızı sweatshirt ve armalı kolej montlara Colin’s’in nakışlı cüzdanları, bereleri ve gümüş saatleri eşlik ediyor.

Colin’s siyah jean

Colin’s 2017-2018 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu’nda ise bu yılbaşı spor cool kombinler dikkat çekiyor. Siyah jean’ler yine siyah kot mont, kırmızı kareli gömlek, baskılı tişört veya sweatshirt’lerle bir arada kullanılıyor. Tarzını aksesuarları ile yansıtmak isteyen erkekler için yazılı bereler ve şık saat alternatifleri de hediye seçenekleri olarak koleksiyondaki yerini alıyor.

Zengin hediye seçeneği ile Colin’s siyah jean

Sonbahar-Kış sezonunda yer alan yazılı tişörtler, baskılı sweatshirt’ler, spor şık gömlekler, renk ve model çeşitliliği ile hem kadın hem de erkekler için alternatif hediye seçenekleri sunuyor. Colin’s’in tarz sahibi tasarımları, siyah ve mavi renk jean seçeneklerinin yanı sıra eşofman dokulu spor pantolonlarla da beraber kullanılabiliyor.

2018 heyecanına uygun en cool tasarımlar Colin’s mağazalarında ve colins.com.tr’de gençleri bekliyor.

Colin’s siyah jean