Cloud 34’te eğlenceli parti

Hilton İstanbul Bomonti’nin 34. katında yer alan ve 360 derecelik muhteşem bir İstanbul manzarası sunan Cloud 34 kış sezonuna ünlülerin katılımıyla gerçekleşen eğlenceli bir partiyle ‘Merhaba’ dedi.

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti’de yer alan ve şehrin en popüler mekanlarından biri olarak öne çıkan Cloud 34, yenilenen menüsüyle Uzakdoğu lezzetlerini İstanbul’a taşırken sushi başta olmak üzere Asya mutfağının en gözde yemeklerini ve birbirinden lezzetli kokteylleri deneyimleyebileceğiniz hem eğlenceli hem de şık bir ortam sunuyor.

Sonbahar sezonuna renkli bir parti ile hoş geldin diyen ve 360 derecelik eşsiz İstanbul manzarasıyla, 34. kattan İstanbul’u selamlayan Cloud 34’ün eğlenceli organizasyonu, sanat dünyasından ünlü isimleri buluşturdu. Merve Büyüksaraç, Irmak Ünal, Ayşe Hatun Önal, Ekin Mert Daymaz, Tan Taşçı, Pelin Öztekin, Zeynep Mansur, Akasya Aslıtürkmen, Ceren Moray, Raşit Bağzıbağlı ve Nilperi Şahinkaya gibi ünlü isimlerin yanı sıra Best Model of Turkey 2017 birincileri Aslıhan Karalar ve Efe Sorarlı Cloud 34’ün eğlenceli partisinde yeni sezonu coşkuyla karşıladı.

Burn Residency’de dünyanın en iyi DJ’i seçilen Furkan Kurt ve DJ Emir Kaynak’in müzikleri ile renklenen gecede ünlü caz grubu Flapper Swing’de sahne aldı. Davetliler panoramik İstanbul şehir manzarası eşliğinde Cloud 34’ün birbirinden lezzetli menülerini deneyimlerken gönüllerince eğlendiler.