Hakan Akkaya eski şoförüne tepki gösterdi!

Hakan Akkaya eski şoförünün iddialarını yalanlayarak öfke püskürdü!

Hakan Akkaya eski şoförünün “90 gündür hakkım olan paramı vermedi, telefonlarımı da engelledi.” iddialarına karşı, telefonla bağlandığı bir magazin programında “Böyle bir şey varsa niye önce mahkeme yerine gazeteye gitti.” açıklamasını yaptı.

Hakan Akkaya’nın eski şoförü Yunus Emre Öztürk, modacının nezaket kurallarına uymadığı gerekçes ile işini bıraktı. İşini bıraktıktan sonra parasını alamadığı söyleyen Öztürk, eski patronu Akkaya’yı sinirlendirdi. Öztürk’ün iddiaları üzerine açıklama yapan Hakan Akkaya, olay hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyleyerek iddiaları yalanladı.

“Ünlü olmaya çalışıyor, ben avukatıma gidiyorum”

Yunus Emre Öztürk, “Hakan Akkaya’ya, nezaket kurallarına aykırı davranışlar sergilediği için yanında çalışmak istemediğimi belirterek istifa ettiğimi söyledim. 90 gün geçti ama hala paramı vermedi.” diyerek Akkaya hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi. İddiaları üzerine bir magazin programına telefonla bağlanan Akkaya, olay hakkında şu açıklamaları yaptı:

“Eğer böyle bir şey gerçekse dava açılsın. Arkadaş ünlü olmaya çalışıyor galiba. Ben biraz sonra avukatıma gidiyorum. Bu o kadar kolay değil. Bu akşam bir defilem var, sosyal sorumluluk projesi yapıyorum ben kimsenin hakkını yemem. dedi

“Eğer gerçek olsaydı gazete yerine adliyeye giderdi”

“Bu olay gerçek olsa gazetelere gitmek yerine adliyeye giderdi. Biz onunla yaptığım konuşmaları dava dosyasına koyacağım. Siz bunun gerçek olduğuna inanıyorsanız buyurun konuşun. Bütün çalışanlarımın maaşlarını ödüyorum o neden almasın ki? Ben önüme bakıyorum. Bu kişilere prim vermemek lazım”