Soğuk kış günleri ve kayak için alışveriş yaparken aradığınız her şeyi tek mağazada bulmak istiyorsanız Decathlon’a mutlaka uğrayın! Sezon trendi renk ve desenlerde kayak montlarından, sıcacık içliklere, sporcular tarafından geliştirilmiş tasarım ve teknoloji harikası snowboard ve kayaklardan her hava koşuluna uygun kayak gözlüklerine, aksiyon kameralarından kasklara kadar kış sporlarıyla ilgili aradığınız tüm ürünler, uygun fiyatlara Decathlon mağazalarında ve decathlon.com.tr’de.

Kayak ve snowboard ürünleri Decathlon mağazalarında

Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon’da 70 farklı spor dalında binlerce ürünü bir arada bulabilirsiniz! Decathlon’un kış sporları markası Wed’ze’nin amatörden profesyonele çocuktan yetişkine farklı yaş grupları ve seviyeler için çok uygun fiyatlara kayak/snowboard ekipmanları, kıyafetleri ve aksesuarları bulunuyor.

Farklı seviyelerde kayak ve snowboard yapanların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan yüzlerce ürün Decathlon mağazalarında!
Soğuktan çekinmeden kayak yapmanızı sağlayacak kayak ve snowboard mont ve pantalonları; pistte yer tutuş sağlayan ve daha az düşmeniz için denge hatalarını tolere eden özel snowboardlar, güneşli ya da bulutlu havalarda %100 UV korumalı buğu önleyici bir gözlükler, sırt koruma özelliği de bulunan Reverse sırt çantaları, rengarenk bere ve eldiven gibi aksesuarlar, güvenlik ve konfor odaklı ürünleriyle başlangıç-orta seviye ve deneyimli sporcular için geniş bir kayak ve snowboard ürün gamı Decathlon mağazalarında!