Bella Hadid cildini nasıl koruyor?

Güzeller güzeli Bella’nın köpüklü yüz yıkamak adına en sevdiği ürün, Dior Hydra Life’ın Lotion-To-Foam Fresh Cleanser’ı. Bu ürünü kullandıktan sonra, nemlendirici olarak yine Hydra Life’ın hayli yumuşak ve hafif olan Fresh Hydration Sorbet Crème’ini tercih ediyor. Cildinin sürekli kuru olduğundan ve dolayısıyla tüm nemi emdiğinden şikayet ettiği için bu ürünler, kendisi için oldukça ideal görünüyor.

Eğer o gün uygun bir saç ve makyaj yapması gerekiyorsa, ona arzu ettiği ışıltıyı vaat eden Glow Better Fresh Jelly maskesini yapıyor. Ki Bella, bu ürünün cildini mükemmel bir şekilde nemlendirdiğini ve bir nevi sıkılaştırdığını da itiraf ettiğine göre, sizin de denemenizin zamanı gelmedi mi?

Kırmızıdan vazgeçmiyor

Tırnakları konusunda -tıpkı her gün farklı renklerde oje sürdüğü lise yılları gibi- her zaman takıntılı olan Bella’nın favori rengi kırmızı. Şimdilerde bunun zor olduğunu, ama yine de kırmızıdan vazgeçemediğini söylüyor.

Kendini nasıl şımartıyor?

Kendine maske yapmanın yanı sıra, arkadaşlarına da maske yapmayı seven bu yetenekli güzel; tüm arkadaşlarının cilt tipini bildiği için bu işi bir eğlence haline getirmiş. Şimdilerde gerçek anlamda kendini şımartmak adına, cilt bakımı veya ona benzer bir şeyler yapamamasını da yoğunluğuna bağlıyoruz. Cilt bakımlarını nerede ve nasıl yaptıracağını bilmediğini iddia eden, dolayısıyla da kendi rutininden şaşmayan Bella’nın favorisi ise masaj yaptırmak. Özellikle çok çalıştığı ve temposundan çeşitli zorluklara maruz kaldığı günlerde, masajın büyük faydasını gördüğünü söylüyor.