Jul et Mad’in baş döndürücü güzellikteki en yeni kokusu Secrets du Paradis Rouge duyuları harekete geçiren yoğun portakal aroması ve musk ile zengin bir koku deneyimi yaşatıyor.
Julien ve Madalina’nın Paris’te bir cafede beklenmedik karşılaşması ile başlayan romantik ve sofistike aşk hikayesinden doğan niş parfüm markası Jul et Mad, Fransızlara özgü parfüm yaratma becerisini sanatsal bir anlayış ve saf lüks ile birleştiriyor.

Jul et Mad Paris, koleksiyonun her kokusunda, iki aşığın, iki kültürün, iki tutkunun, iki ruhun karşılaşmaları sırasında ortaya çıkan duyguları, aşkı, gizli buluşmaları sıra dışılığa taşıyan anları anlatıyor.

Julien ve Madalina’nın Kızıl cennet Marakeş’in büyülü platformunda geçirdikleri balayının mutluluk ve sükunet anları, portakal çiçeği ve Şam gülünün hipnotize edici notalarının yükseldiği en yeni koku Secrets du Paradis Rouge (Kızıl Cennetin Sırları) ile ölümsüzleşiyor.

Eşine az rastlanan bir zarafeti temsil eden Secrets du Paradis Rouge, tatlı portakal, amber, musk ve çiçeklerin karşı koyulmaz notaları ile baştan çıkartıcı ve kışkırtıcı…

Duyuları uyandıran yoğun portakal aroması ile teni sımsıkı saran, musk ile yatıştırıp yumuşatan baş döndürücü güzellikteki bu koku, her şeyin kendi akışında olduğu bir konfor hissi uyandırıyor. Portakal çiçeği, odunsu paçuli ve vanilyayı tatlılaştırırken, parfümün portakal ve amberle ışık saçan dansı ve hepsinin birlikteliği zengin bir koku deneyimi yaşatıyor.

Her formülü, endüstri standartlarındaki en yüksek konsantrasyona sahip olan Jul et Mad “extrait de parfüm” “Terrace a St Germain” ile Yılın Parfümü (2013) adayı ve “Nea” ile Golden Pear Yılın En İyi Niş Parfümü ve Yılın Burnu (2016) ödüllerine layık görüldü.

Tepe notası: Portakal, mandalina, portakal çiçeği, portakal çiçeği esansı, karanfil
Kalp notası: Portakal çiçeği, Şam gülü, balmumu, badem
Dip nota: Paçuli, tonka meyvesi, vanilya, benzoin, amber, musk

Jul et Mad ve övgüyü hak eden yeni kokusu Secrets du Paradis Rouge

Julien ve Madalina’nın aşkına tanıklık eden kızıl şehir Marakeş’deki mutluluk ve sükunet anları portakal çiçeğinin zengin notasında gizleniyor.

Marakeş’in büyülü güzelliğinde geçirilen balayına adanan Secrets du Paradis Rouge ile portakal çiçeği adeta övülürken badem, bal ve Şam gülünden yayılan koku ile adeta Marakeş’in gizli saklı sokaklarına gidiyoruz. Vanilya ve Tonka ağacı meyvelerinin duygusal notalarıyla açığa çıkan heybetli portakal çiçeği, benzoin, amber ve musk birleşiminin mükemmel dengesinde gizli cennetin kapılarını açıyor.

Hikaye böyle başladı

Secrets du Paradis Rouge : Aşkın, sevmenin ve sevilmenin büyülü kokusu

Unutulmaz bir balayı için tepeleri karla kaplı Atlas Dağları’nın eteklerinde konumlanan görkemli bir krallık şehrinden daha iyi bir yer düşünülebilir mi?

Parlak güneş ışığı altında, suların çağlayarak akan sesi ve capcanlı doğal güzelliklerle çevrelenmiş, gizli saklı kıvrımlı yollar bizi Marakeş’in tam kalbine “Kırmızı Şehre” götürüyor. Ve birden bire, her şey sessizleşiyor. Neredeyse başka bir dünyaya ait gibi duran sessizlikle bütün bildiklerimizden uzakta, adeta kutsal bir alanda olduğumuzu hissediyoruz.

Tam önümüzde açılan görkemli ve muazzam kapı adeta huzur vaat ediyor…

Önümüzde açılıveren bu güzellik mabedine adım atar atmaz huzurlu Fas Riyad’ında kırmızı tuğla duvarlarla çevrelenen korunaklı ve görkemli güzellikteki saklı bahçeyi keşfediyoruz. Burası gerçek mi? Yoksa Cennet burası mı?

Şaşkınlık içinde ve büyülenmiş olarak sahici bir mabedin tam kalbine adım atar atmaz portakal çiçeğinin hipnotize edici rayihası bizi kendimizden geçiriyor.

Kaçış yok…

Artık bu çölde tutukluyuz, bu büyüleyici atmosferin tutsağıyız çünkü artık mutlak sükunetin, huzurun ve mutluluğun kaynağını bulduk. Burası bizim -Secrets du Paradis Rouge- (Gizli Kırmızı Cennetimiz) sırrımız olacak, yıllar geçse bile hep büyülü kalacak ve ona olan hayranlığımız hep artacak.