2017’nin en romantik çifti Sıla ve Ahmet Kural seçildi

Sıla ve Ahmet Kural 2017’nin en romantik çifti seçildi...KizlarSoruyor tarafından düzenlenen, binlerce kişinin katıldığı ankete göre 2017’nin en romantik çifti Sıla ve Ahmet Kural oldu.

Sıla ve Ahmet Kural 2017’nin en romantik çifti seçildi…KizlarSoruyor tarafından düzenlenen, binlerce kişinin katıldığı ankete göre 2017’nin en romantik çifti Sıla ile Ahmet Kural oldu.

Kadınların ve erkeklerin farklı bakış açısından hayata dair merak edilen her konuda birbirlerine sorular sordukları ve fikir alışverişinde bulundukları sosyal paylaşım platformu KizlarSoruyor üyelerine “2017’nin en romantik çifti sence hangisi” sorusunu yönlendirdi.

Sıla ve Ahmet Kural aşkı anketlerde de birinci

Ankette son dönemde doludizgin bir aşk yaşayan Sıla ile Ahmet Kural çifti birinci oldu ve 2017’nin en romantik çifti seçildi.

Ankette dizideki aşklarını gerçek hayata taşıyan ve hala birlikte olan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli çifti ikinci seçilirken, geçtiğimiz yaz dünya evine giren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen üçüncü oldu. Anketin sonuncusu ise Adriana Lima ve Metin Hara çifti oldu.

Sıla ile Ahmet Kural çiftinin birinci olduğu ankette oyların kadın erkek dağılımında da sonuç değişmedi. Kızların %38’i ve erkeklerin %40’ı en romantik çift Sıla ve Ahmet Kural dedi.

Sıla ve Ahmet Kural