Zorlu PSM’de eğlencenin en keyiflisi, müziğin her tınısı ve dansın büyülü dünyasının hakim olduğu yepyeni bir hafta başlıyor.

CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus şovunun gösterileri ile Cem Yılmaz, Royal Opera House gösterimleri kapsamında Donizetti’nin iki nesile yayılan aile dramını anlatan komedisi “Don Pasquale”, hem mimar hem de müzisyen olarak kariyerine devam eden caz müzisyeni Selen Beytekin, Türkiye ve dünyada önemli birçok festivalde, farklı mekanlarda başarılı konserlere imza atan İsrail asıllı müzisyen Yinon Muallem, bir hikaye anlatıcısı olarak, çağdaş kadın ozan geleneğini sürdürme gayretinde olup, müzik dünyasında kendine özgü bir yer edinmeyi başaran Jehan Barbur ve yılın en uzun gecesini uzun bir serüvene dönüştürmek için Special Request ile Anastasia Kristensen performansları haftanın öne çıkan etkinlikleri olarak seyirciyi selamlamaya hazırlanıyor.

Zorlu PSM’de gösteriler devam ediyor

ZORLU ÇOCUK TİYATROSU KARTON ŞEHİR // 16 ARALIK PAZARTESİ // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 12.00
Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, Zorlu Holding’in 50. yılı anısına kurulan, 2003’ten bu yana 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştıran Zorlu Çocuk Tiyatrosu 15. Yılında, Zorlu PSM’de başlayacağı yeni sezonuyla tiyatronun eğitici, öğretici ve eğlendiren sesini duyurmaya devam ediyor. Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği “Karton Şehir” çocuklara eğlenceli, coşku dolu bir zaman geçirmeye devam ediyor. Eşsiz bir çocuk müzikali olan “Karton Şehir”, rengârenk atmosferi ile çocukları sanatın güzellikleriyle buluşturup aynı zamanda da içerdiği son derece öğretici mesajlarıyla 16 Aralık’ta minik tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

ROYAL OPERA HOUSE GÖSTERİMLERİ: DON PASQUALE // 16 ARALIK PAZARTESİ // %100 STUDIO // 20.00
Donizetti’nin iki nesile yayılan aile dramını anlatan komedisi “Don Pasquale”, orta yaşlı bir adamın etrafında sözde pervane olan genç karısını ve onun gerçek emellerini anlatan bir hikaye olarak izleyicileri hem şaşırtıp, hem güldürüyor. Bryn Terfel’in başrolü üstlendiği, Damiano Michieletto’nun ışıl ışıl tınılarla bezeli bu heyecan verici üretimi Opéra national de Paris and Teatro Massimo ve Palermo prodüksiyonuyla Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleri ile 16 Aralık’ta %100 Studio’da.
**Lütfen dikkat: Etkinlik Royal Opera House performans kaydının (resmi) yayınıdır. Canlı performans değildir.

CMYLMZ – DIAMOND ELITE PLATINUM PLUS // 16 – 17 – 18 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 21.00
Dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus şovunun gösterileri ile bu hafta da Zorlu PSM seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.
*Biletler Tükendi

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 16 ARALIK PAZARTESİ // touché // 21.00
Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen İbrahim Selim, “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı yeni programında, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her hafta touché’de izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri de izleme fırsatı sunuyor!
Kapı Açılış: 19.00
İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

BAR PSİKOLOĞU // 17 ARALIK SALI // touché // 21.00
Girişimci psikolog Ferhat Aydın’ın psikoloji & psikoterapi klişelerini ele aldığı tek kişilik “psikogösteri”si Bar Psikoloğu, 17 Aralık akşamı seyircilere beklenmedik bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Günlük hayattan durum komedileri ve metaforlarla seyircide psikoloji kültürü oluşmasını amaçlayan “drink&talk show” programında yerinizi almayı unutmayın.
Zorlu PSM’de gösteriler devam ediyor

KALBEN GERÇEK ADINIZ MI? & AKUSTİK BAND // 18 ARALIK, ÇARŞAMBA // touché // 21.00
14 yaşında ilk gitarını eline alan, arkadaş ortamlarında ya da çok nadir çeşitli mekanlarda sahne alan Kalben, 2014 yılında yalnızca gitarının eşlik ettiği “Sadece” şarkısını söylerken videoya alınarak kısa zaman içerisinde Türkiye Sofar Sounds videoları içerisinde tıklanma rekorları kırmayı başardı. Kendine özgü tarzı ve şarkıları ile büyük bir hayran kitlesi kazanan ve müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Kalben, ilk albümü ile müzik listelerinde en çok dinlenen ve mobil platformda en çok indirilenler arasında yerini aldı. 2017 Yılında en iyi çıkış yapan kadın ödülüne layık görülen Kalben, 18 Aralık akşamı Zorlu PSM’nin gözde mekanı touché’de, seyircilerinin soruları ile şekillenecek, muhabbet ve müzik ile dolu unutulmayacak bir buluşmaya ev sahipliği yapacak.
Kapı Açılış: 19.30
Etkinlik Başlangıç: 21.00

DAMDAKİ KEMANCI // 19 – 20 – 21 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30
Broadway’de en uzun süre sahnelenen 15 eserden biri olan Damdaki Kemancı müzikali, Zorlu PSM prodüksiyonuyla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Sevilen oyuncu Binnur Kaya ve devlet tiyatrolarının önemli isimlerinden Mehmet Ali Kaptanlar’ın başrollerini paylaştığı müzikal, kalabalık oyuncu kadrosuyla Aralık ayında da Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor.

YİNON MUALLEM – TA Kİ DUM // 19 ARALIK PERŞEMBE // touché // 21.00
Hem Türkiye’de hem de dünyada önemli birçok festivalde, farklı mekanlarda başarılı konserlere imza atan Yinon Muallem 19 Aralık akşamı touché’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kudsi Ergüner, Erkan Oğur, Göksel Baktagir, Derya Türkan, Tuluğ Tırpan, Elif Çağlar, Ömer Faruk Tekbilek, Ross Daly, Areti Ketime, Mor Karmasi gibi pek çok başarılı müzisyenle birlikte çalışma fırsatı da yakalayan İsrail asıllı müzisyen Muallem dinleyicilere çok farklı bir deneyim yaşatmaya geliyor.

ALICE MÜZİKALİ // 19 – 20 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 21:00
Lewis Carroll tarafından yazılmış, dünya edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olan Alice Harikalar Diyarında’nın, çağdaş müzikal uyarlaması olan Alice, ilk defa sahnelerek büyük yankı uyandırdığı geçtiğimiz sezonun ardından yeni sezonda da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirciyi selamlıyor! Türkiye’nin ilk büyük prodüksiyonlu müzikali olan BKM, Zorlu PSM ve id İletişim ortak yapımı “Alice”, görkemli sahne tasarımı, müzikleri ve kostümleri ile göz kamaştırıyor. Gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın heyecan dolu büyüme hikâyesini konu eden gösteride “Alice” olarak ilk defa sahneye çıkan ve seyircinin büyük beğenisini kazanan Serenay Sarıkaya ile beraber, deneyimli tiyatrocular Ezgi Mola, Enis Arıkan, Merve Dizdar, İbrahim Selim ve Şükrü Özyıldız başrollerde.

JEHAN BARBUR AKUSTİK ŞARKILAR // 20 ARALIK CUMA // touché // 21.30
Bestelerine yol arkadaşlığı yaptığımızda ürettiği müziğe en üst notalarda tutulmamızı sağlayan Jehan Barbur, 2009’da çıkardığı ilk albümünden itibaren, bir hikaye anlatıcısı olarak, çağdaş kadın ozan geleneğini sürdürme gayretinde olup, müzik dünyasında kendine özgü bir yer edinmeyi başardı. Bir hikaye anlatıcısı olarak tanımlayabileceğimiz Jehan Barbur Akustik Şarkılar ile 20 Aralık’ta touché’de!
Kapı Açılış: 19.30
Jehan Barbur Akustik Şarkılar: 21.30

THYLACINE (LIVE), CHELINA MANUHUTU – WINTER SOLSTICE PRESENTED BY %100 MUSIC // 20 ARALIK CUMA // %100 STUDIO // 21.00
Hem duygusal, hem de dinleyenleri kolayca yakalayan güçlü parçalara imza atan, dans pisti ve samimi bir yolculuğun arasındaki sınırları ortadan kaldıran Thylacine ve müzik aşkını “gerçek aşk asla ölmez” sözleriyle tanımlayan, yeraltı müzik sahnesini, groovy ve güçlü mixleri ile kuşatan DJ Chelina Manuhutu Winter Solstice presented by %100 Music kapsamında 20 Aralık akşamı %100 Studio sahnesinde.

SELEN BEYTEKİN PROJECT – CHRISTMAS SPECIAL // 21 ARALIK, CUMARTESİ // touché // 21.30
Piyano eğitimine 8 yaşında başlayan Selen Beytekin; Fatih Erkoç, Kerem Görsev ve Tony Jones gibi birçok kıymetli caz müzisyeniyle sahne aldı. Şu an hem inşaat mühendisliği, hem mimarlık, hem de müzisyen olarak kariyerine devam eden caz müzisyeni, eşsiz ekibiyle touché sahnesine tekrar konuk oluyor!
Kapı Açılış: 19.30
Etkinlik Saati: 21.30
SPECIAL REQUEST, ANASTASIA KRISTENSEN – WINTER SOLSTICE PRESENTED BY %100 MUSIC // 21 ARALIK CUMARTESİ // %100 STUDIO // 21.00
House ve tekno uyruklu Paul Woolford’un yeni projesi; sesten çok daha sert bir nosyon için kanal görevi görerek, hardcore ve orman harikası enerjisini modern üretim teknikleri ve ciddi bir estetik ile birleştiren Special Request ve davetkar tınıları ve yüksek enerjili, synth’li riff’leriyle dinleyiciyi doyumu olmayan bir techno kara deliğine sürükleyen Anastasia Kristensen yılın en uzun gecesini uzun bir serüvene dönüştürmek için 21 Aralık’ta %100 Studio’da setin başına geçiyor.