El işçiliği, emek ve lüks atıfları modern bir yorumla geleceğe taşıyan Kutnia, büyüleyici zeugma mozaiklerinden esinlenerek tasarlanan zamansız elbiselerden gömleklere, zarif detaylarla hazırlanmış kol düğmelerinden kravatlara kadar 14 Şubat Sevgililer Günü için birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor.

Kutnia farklı tarzıyla Sevgililer Günü’ne ilham oluyor

Gücünü ve ilhamını Türkiye’de yalnızca Gaziantep’te kara tezgahlarda dokunan kutnu kumaşının ruhundan alan Kutnia, giyim, aksesuar ve ev tekstilinden oluşan zengin ürün yelpazesi ile sevgililer günü heyecanınıza ortak oluyor! Kutnu kumaşının hafif dokunuşu ve çabasız şıklık vadeden özgün tasarımları ile Kutnia’nın kültürel mirası yeniden canlandıracak hediye seçeneklerini keşfetmeye hazır mısınız?

Büyüleyici Zeugma mozaiklerinin Kutnia tasarımcılarıyla yeniden hayat bulduğu gömlekler, elbiseler ve fularlar, net çizgileri ve gösterişli detayları ile stilini zenginleştirmek isteyen kadınlar için mükemmel bir hediye seçeneği olurken; gündüzden geceye stillerinde ihtiyaç duyabilecekleri kravat, papyon, mendil ve kol düğmesi gibi özel parçalar, kutnu kumaşının zerafetini üzerinde taşımak isteyen erkekler için kusursuz bir seçim oluyor.

Sevdiklerinize kutnu zerafetini hediye etmek ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız www.kutnia.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.