Eski One Direction üyesi dünyaca ünlü genç şarkıcı Zayn Malik’in, sevgilisi Gigi Hadid’den ayrı olduğu dönemde masajcıyla geçirdiği tek gecelik ilişki başına iş açtı.

Zayn Malik ve ünlü model Gigi Hadid’in üstünde kara bulutlar dolaşmaya devam ediyor. One Direction grubundan ayrılıp kariyerine solo olarak devam eden Malik’in, sevgilisi ünlü model Gigi Hadid ile ayrı olduğu dönemde masajcıyla yaşadığı tek gecelik ilişkisi ortaya çıktı.

Malik’in kendisiyle tek gecelik ilişki yaşadığını iddia etti

Enrica Petrongari adlı 45 yaşındaki masajcı kadın, Malik’in “kendisini kullandığını” ileri sürdü. Eski bir dansçı olan Enrica Petrongari, Gigi Hadid’den ayrıldıktan iki hafta sonra Malik’in kendisini çağırdığını ve birlikte bir gece geçirdiklerini iddia etti.

Petrongari olan biteni şöyle anlattı: “Malik’in asistanı beni arayarak bir gece için gelip gelemeyceğimi sordu. Onu görünceye kadar müşterimin kim olduğunu bilmiyordum. Ona masaj yaparken Malik elimi tuttu ve onun yanında rahat davranabileceğimi söyledi. Onu çok etkileyici buldum ve harika bir vücudu vardı. Bir süre sonra artık masajı umursamadığını söyledi. Bana iltifatlar etmeye başladı. Ama her şey olup bittikten sonra onun beni kullandığını fark ettim.”

Enrica Petrongari yaşadıklarının ardından aynada bir selfie çekip Instagram sayfasında paylaştı. İddialara göre fotoğrafın arka planındaki dekorasyon da buranın Malik’in evi olduğunu kanıtlıyor.

Gigi henüz bir yorum yapmadı

Zayn Malik ile Gigi Hadid bir süre beraber olduktan sonra yollarını ayırıp sonra tekrar bir araya gelme kararı almışlardı. Sevgilisiyle yeniden barışan Gigi Hadid’den konuyla ilgili bir yorum gelmedi.