Victoria’s Secret, en yeni tasarımcı iş birliği Victoria’s Secret x Mary Katrantzou koleksiyonu ile yeni seneye en seksi ve renkli şekilde başlamanızı sağlıyor. Desenlerin kraliçesi olarak bilinen Londralı moda tasarımcısı Mary Katrantzou, dünyanın önde gelen iç çamaşırı markası, Victoria’s Secret ile çok özel bir iş birliğine imza atıyor ve yaratıcı tasarım estetiğini feminen ve göz alıcı bir stille harmanlayan, eşsiz bir koleksiyon ortaya çıkartıyor. Victorias Secret x Mary Katrantzou koleksiyonu görücüye çıktı!

Yılın en seksi ve renkli iş birliği

Mary Katrantzou bu iş birliğini şu sözlerle anlatıyor: “Victoria’s Secret’ta her şey, kadınların kendilerine güvenmelerini ve daha güçlü hissetmelerini sağlamak ve bunu yaparken de giydiği şeylerle eğlenebilme imkânı yaratmak üzere tasarlanıyor. Bu iş birliği de eğlenceli ve iddialı olacak”

Victroria’s Secret defilesinde görücüye çıkan koleksiyonda modern ve renkli çiçek desenlerle yaratılan tasarımlar dikkat çekerken Victoria’s Secret’ın ruhuna uygun renkli ve zarif bir kapsül koleksiyon ortaya çıkıyor.