Spotify ile Instagram ve Facebook’ta, günün herhangi bir anında ne dinlediğinizi paylaşmanız artık çok kolay.

Spotify ile günün her anında müziğe doyun

Instagram’ın “Hikayeler” özelliğinden faydalanarak, Spotify’da her ne dinliyorsanız kolayca Instagram Hikayenizde paylaşabilir ya da Instagram Direct ile doğrudan mesaj atarak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Spotify’da şarkı dinlerken, “paylaş” menüsünde Instagram Hikayeler kısmına tıklamanız yeterli. Uygulama o anda Spotify’daki her sanatçı, çalma listesi, albüm ve şarkı için özel tasarım etiketleri karşınıza çıkaracak. Arkadaşlarınızla paylaşmadan önce, Instagram’ın editleme araçlarından faydalanarak eğlenceli etiketler ya da fotoğraf altı yazılar (captions) ile paylaşımınızı daha da güzelleştirmeniz mümkün. Üstelik uygulamalar arasında hesaplarınıza bağlanmanıza bile gerek yok.

Müzik keşfinde yepyeni bir deneyim

Arkadaşlarınız Hikayenize baktıklarında, o şarkıyı Spotify’da dinlemek ya da o anda platforma üye olmak için ekranın sol köşesinde “Spotify’da Dinle” ibaresini görecekler. Bu yeni özellik, arkadaşlarınızın bir bakışta sizin ne dinlediğinizi takip etmeleri ve sizin de aynı şekilde arkadaşlarınızın ne dinlediğini görmeniz için müzik keşfinde yepyeni bir deneyim.

Spotify mobil uygulaması üzerindeki “Paylaş” menüsünden Instagram Hikayeler seçeneğine göz atın, iOS ve Android tabanlı tüm telefonlarda erişilebilen bu özelliği kullanarak, müzik dinlemeye, paylaşmaya ve bağlı kalmaya devam edin.