PUMA, CALI Ailesi’nin yeni üyesi CALI BOLD ile Selena Gomez, womensstyletr, Kaliforniya esintisi, Puma, CALI BOLD, PUMA CALI BOLD modeli, stil, fashion, yazın trendlerini belirlemeye devam ediyor. Kaliforniya tarzının en iddialı temsilcilerinden olan sneaker, tonal siyah ve beyaz renkleriyle piyasaya sürülüyor.

Selena Gomez’den cesur trendler devam ediyor

Global spor giyim markası PUMA, sokak modasında kurduğu hakimiyeti, yeni PUMA CALI BOLD modeli ile güçlendiriyor. Kaliforniya esintileriyle yaz sezonuna tarz katan sneakerın marka elçiliğini de CALI ile özdeşleşmiş ünlü sanatçı Selena Gomez üstleniyor.

Kısmen siyah, kısmen beyaz ve son derece cesur CALI BOLD, platformlu tabanıyla boyutlar ve kontrast ile keyifle oynuyor. Spordan esinlenen silüetinin üst kısmı, orijinal PUMA California’ya sadık kalırken, büyük boylu dış tabanında ise dikkat çekici PUMA logosu da bulunuyor. Şık elbiselerden tayt ve kot pantolonlara, yazın renkli ve çiçek baskılı tasarımlarından keyifli aksesuarlara kadar tüm parçalarla son derece şık bir şekilde kombinlenebilen CALI BOLD, her okazyona uygun görünümleri zahmetsizce tamamlıyor.