Sıcaklar etkisini göstermeye başladı. 2020 yazına özel olarak üretilen Red Bull Summer Edition Peach raflardaki yerini aldı. Aroması, nefis kokusu ile yazın vazgeçilmez meyvesi olan şeftali aroması içeren ürün eylüle kadar satışta olacak.

Red Bull, bu yaza özel olarak çok sevilen enerji içeceğinin lezzetini; mevsimin en güzel meyvelerinden şeftalinin ferahlatıcı aroması ile bir araya getirdiği yeni ürünü Red Bull Summer Edition Peach’i tüketicinin beğenisine sundu. Yazın temposuna ayak uydurmak isteyenler için iyi bir alternatif olan Red Bull Summer Edition Peach, Türkiye çapında tüm satış noktalarında ulaşmak mümkün.

Ayrıca 1 Haziran- 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında redbull.com/yazikanatlandir adresini ziyaret edenler Red Bull dünyasına özel eğlenceli fırsatlardan faydalanabilecek. Ayrıca en lezzetli kokteyl tarifleri de Red Bull Türkiye Instagram hesabından paylaşılacak.

Red Bull Summer Edition Peach, misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, hindistan cevizi, açai lezzeti ile tropikal meyve lezzetlerinin ardından; Editions ailesinin beşinci üyesi olarak yaz boyunca sıcaktan bunalanları ferahlatacak.