Cilde aydınlık bir görünüm ve enerji sağlayan, 72 saat boyunca derinlemesine nem sağlayan nemlendirici ailesi Origins GinZing™, farlı cilt tiplerine hitap eden, kremsi ve yağ içermeyen jel olmak üzere iki ayrı formüle sahiptir.

Origins GinZing 72 saat nemlilik sağlıyor

Keşfet:
• Benzersiz Hydra-Hug™ Teknolojisi ile 72 saat nem sağlar.
• Kafein ve Panaks Ginseng’i ile cilde enerji vererek ışıltılı ve sağlıklı bir cilt görünümü sunar.
• Greyfurt, limon ve nane özlerinin karışımı ile duyuları tazeleyerek canlandırır.
İçerik Hikayesi:


• Panaks Ginsengi’nin geleneksel Çin tıbbında 2000 yıllık bir kullanım tarihçesi vardır. Enerjiyi, vücudu ve zihni dengeleyen tonik olarak bilinir. Antik zamanda Ginseng; vücudu yorgunluk, bağışıklık ve hafıza yönünden destekleyen benzersiz ve hayati bir içerik olarak kullanılırdı. Şimdilerde ise cilt bakımında GinZing™ ürünü cildin doğal enerjisini destekleyerek daha canlı bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor.
• Kafein ilk olarak Etiyopya’da ortaya çıktı. Eşsiz ve enerji veren özellikleriyle bilinir. Doğal enerji verme gücüyle cildin görünür bir şekilde yenilenmesine ve yeniden yapılanmasına yardımcı olur.
• Hydra-Hug™ Technology, ya da Japon Kılıç Otu olarak da bilinen içerik cilt hücreleri arasında cildin nem kaybına sebep olan boşluğu doldurarak daha uzun süren etki için nemi hapseder.
Kimler İçin?

GinZing Oil-Free Energy Boosting Gel Moisturizer: Normal, Karma ve Yağlı ciltler
GinZing Ultra Hydrating Energy Boosting Cream: Çok Kuru, Kuru ve Normal ciltler

Nasıl Kullanılır?

Serumdan sonra, cilde yeterli miktarda ürünü sabah ve akşam olmak üzere günlük olarak uygulayın. Gün içerisinde cildi anında canlandırmak ve nemlendirmek için de kullanabilirsiniz.