Siz de annenize ne hediye alacağınıza hala karar veremediniz mi? Maybelline New York geniş ürün yelpazesiyle Anneler Günü’ne özel ürünler sunuyor. En büyük gücümüz olan annelerimize, Anneler Günü’nde Maybelline New York’un birbirinden özel ürünleri ile sürprizler yapabilir, evde de kendilerini şımartmalarına izin verebilirsiniz.

Instant Eraser Kapatıcıyla aydınlık ve tazelenmiş bir cilt görünümüne merhaba!
Instant Eraser Kapatıcı, özel formülüyle göz çevresindeki yorgunluk izlerini gizliyor ve kusurları kapatıyor. Yüksek kapatıcılık performansı ile cilt tonunu eşitleyen Instant Eraser Kapatıcı’nın pratik uygulama ucu, kullanıcılarına kolaylık sunuyor.

Fit Me Fondöten ile kusursuz bir görünüm…
Her cilt dokusuna uyum sağlayan ve kusursuz etki bırakan Fit Me Fondöten, parlamaya karşı etkili özelliği ve herkesin kendine uygun bir ton bulabileceği 20 farklı renk seçeneğiyle öne çıkıyor. Fit Me Fondöten; özel mikro-pudra içeriği sayesinde gözenekleri gizliyor. Kil içeren formülüyle doğal mat etki sağlıyor.

Fit Me Allık ile yanaklarına doğal ışıltı kat
Fit Me Allık, cilde mükemmel uyum sağlayan dokusuyla ciltte pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Yüze doğal bir görünüm sunan Fit Me Allık, birkaç fırça darbesiyle kolayca uygulanıyor. Canlı renkleri ile makyaja tazelik ve ışıltı katıyor.

Yepyeni renkleriyle Color Sensational Ruj ailesi yine benzersiz
Maybelline New York’un vazgeçilmez ruj serisi Color Sensational, yeni renkleriyle şimdi daha güçlü! Color Sensational ruj serisi Shea yağı ile dudakları nemlendirirken, pürüzsüz bir görünüme de kavuşturuyor. Yeni renkleriyle birlikte ambalajı da yenilenen Color Sensational ruj serisi, metalik görünümü ile modern bir tasarım sunuyor.

Tattoo Liner Jel Göz Kalemi ile bakışlara odaklan
Maybelline New York’un en etkili göz kalemlerinden Tattoo Liner Jel Göz Kalemi, 36 saate kadar* kalıcı etki sunuyor. Suya ve tere karşı dayanaklı yapısının yanı sıra kolay sürülebilir özelliği ile dikkat çekiyor. Tattoo Liner Jel Göz Kalemi, geniş renk yelpazesiyle her beğeniye hitap ediyor.

Çarpıcı kirpiklerin sırrı Falsies Lash Lift Maskara
Falsies Lash Lift Maskara ile bakışlarınız daha etkili! Fiber içerikli formüle sahip Falsies Lash Lift Maskara, özel geliştirilmiş çift taraflı ve eğimli fırçasıyla uzun ve kalkık kirpiklerin anahtarını sunuyor. Profesyonel uygulamalardan ilham alınarak geliştirilen Falsies Lash Lift Maskara, profesyonel kirpik lifting görünümü sağlıyor.