Soğuk hava ve dış etkenlerden ötürü yıpranan cildinizin nem dengesini korumak doğru ürünlerle mümkün. Sinoz’un cildinizi derinlemesine temizleyecek yüz bakım maskesi ve ihtiyacı olan nemi sağlayacak mavi anemon çiçeği kremi ile cildiniz kışa hazır olacak.
Soğuyan havaların etkisiyle her cilt kurur ve neme ihtiyaç duyar. Cilt bakımına özen gösterenlerin tercihi Sinoz, salatalık özlü temizleme jeli ve Mavi Anemon Çiçeği kreminden oluşan nem koruma setiyle cildinizi tazeleyerek, sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

Cildinizi makyajdan ve kirden arındırın

Her ne kadar kimyasallardan oluşmuş olsalar da yüzdeki tüm kusurları kapattığı ve daha güzel görünmesini sağladığı için makyaj malzemeleri kadınların vazgeçilmezleridir. Ancak kozmetik ürünlerinin yoğun kullanılması ile birlikte yağdan, tozdan ve kirden dolayı cilt gözenekleri tıkanır ve canlılığını kaybeder. Tüm cilt tipleri için uygun olarak üretilen Sinoz Yüz Temizleme Jeli, cilde derinlemesine işleyerek makyaj kalıntılarını yok ediyor. İçeriğindeki salatalık özü sayesinde cilde bakım yaparak nemlendiren, kiri ve yağı temizleyen yüz temizleme jeli, sivilce oluşumunu da engellemeye yardımcı oluyor. Sabun ve alkol içermediği için kızarıklık ve pul pul dökülme gibi yan etkiler yaratmayan jelin, düzenli olarak günde bir kez kullanılması yeterli oluyor.

Soğuk havalara inat cildiniz doğal neme doysun

Doğru bakımın en önemli aşaması doğru nemlendiriciyi cilde uygulamak. Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi, içeriğinde bulunan mavi anemon çiçeğinden elde edilen yağlar ve E vitamini sayesinde cilde nüfuz ederek cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapıyor, kayısı çekirdeği yağı sayesinde ise sıkılaşmasını sağlayarak özellikle kuru cilt yapısına sahip olanları erken kırışıklıklardan koruyor. Sinoz Kozmetik laboratuvarlarında özel olarak geliştirilen Mavi Anemon Çiçeği Kremi, soğuk havaların kurutucu etkisine karşı nemlendirici bir anti-aging ürünü olarak ön plana çıkıyor. Ürün düzenli olarak kullanıldığında cildin tüm katmanlarına nüfus ederek içeriğindeki besleyici öğelerle hücre yenilenmesini harekete geçiriyor, böylece nem kaybına bağlı erken kırışıklıkları da önlemiş oluyor.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli: 25,00 TL (Güncel indirimsiz fiyatıdır)
Mavi Anemon Çiçeği Kremi: 89,00 TL (Güncel indirimsiz fiyatıdır)