İsviçre’nin ünlü saat markası Maurice Lacroix, Aikon modeliyle tasarımdaki uzmanlığını bir kez daha gözler önüne seriyor. Çağdaş bir tasarım zevkini yansıtan Aikon, incelikle düşünülmüş detaylarıyla lüksü alabildiğine yansıtıyor.

Maurice Lacroix’nın en beğenilen koleksiyonlarından biri olan Aikon, modern zevkleri olan erkekleri kalite ve lüksle buluşturuyor. İddialı ve güçlü duruşuyla Maurice Lacroix’nın tutkulu ruhunu yansıtan Aikon, ikonik bir tasarıma sahip. Aikon’un yuvarlak kasasını gücü ve sağlamlığı temsil eden altı kollu bir bezel sarıyor.

Maurice Lacroix’dan ikonik tasarımlar lüksü alabildiğine yansıtıyor

Maurice Lacroix Aikon Automatic, çelik kasası ve bileziğiyle uyumlu, detaylarla zenginleştirilmiş mavi kadranıyla erkekleri cezbediyor. Son derece şık bir görüntüye sahip Aikon Automatic, çizilmeye dayanıklı safir kristal camı ve otomatik makinesiyle İsviçre saat ustalığına bir kez daha vurgu yapıyor. Maurice Lacroix Aikon Chronograph ise güçlü karakterini spor-şık bir tasarımla bütünleştiriyor. Siyahın gizemini ve asil duruşunu yansıtan Aikon Chronograph’ın ikonik M logolu siyah deri kayışı turuncu dikişlerle daha da dikkat çekici bir görünüm kazanıyor.