Sanat ve tasarımı incecik porselenle buluşturma hayaliyle yola çıkan Maji Atelier, yüzde yüz el yapımı koleksiyonlarıyla sadeliği ve zarafeti birleştiren eşsiz bir sofra deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Yeni yılda sofraların bereketle dolu olmasını dileyen marka; rengarenk, sıradışı objeleriyle sofralara mutluluk katıyor.
El yapımı porselenin adresi Maji Atelier, heykelsi formlara sahip, incecik tasarımlardan oluşan, sanattan ilham alan ürünler tasarlıyor. Marka, benzersiz deneyimlerin paylaşıldığı sofraların kurulmasını amaçlıyor.


24 ayar altınla dekorlanmış, kişiye özel tasarımlar
Yeni yıl coşkusunu sofralara taşıyan Maji Atelier; kişiye özel, el yapımı benzersiz kaseleriyle sofralara bolluk ve bereketi taşıyor. Nüve, Kanatlı, Gold Aslan ve Cosmos Gold kase tasarımlarıyla ihtişamlı bir şıklık sunan marka, %100 el yapımı ürünleriyle benzersiz sofraların kurulmasını sağlıyor.
Parmak iziniz kadar size özel
Her bir ürünü birbirinden farklı olan, yüzde yüz el yapımı ürünler tasarlayan Maji Atelier’in tüm tasarımları kişiye özel. Marka, tüm tasarımlarında kaliteli, sofra sunumuna uygun hammaddeler kullanıyor. Yiyecek, içecek kullanımına uygun sırlama teknikleri ve ithal porselen çamurlarıyla, her aşaması titizlikle tasarlanmış bir üretim sürecini yürüten Maji Atelier, özenle tasarladığı ürünlerini farklı sofralar kurmak isteyenlerle buluşturuyor.