Machka ile yeni yıla ışıl ışıl hazırlanın!

Yüksek kalite el işçiliği ile harmanlanan lüks detaylarıyla keyifli kış davetlerinin ve yılbaşı gecesinin ruhunu taşıyan tasarımlar, zarif bir kış etkisi ile taçlanıyor.

Tül üzerine payet ve taş işlemeli jakarlı maxi elbiseler ile midi boy kristal taş işlemeli saten düşes elbiseler kış partilerine şık birer alternatif yaratıyor.

Parlak oyunlu ve metalik etkili lüks jakarlar, saten düşes ve yünlü ekoseler, payet ve kristal taş işlemeli patchlerle süslenerek Machka kadınının karakteristik stil kodlarını oluşturuyor.

Gösterişli feminenliği, dozunda bir maskülenlikle dengeleyen zarif etki, koleksiyonun en dikkat çekici noktasını oluştururken, palto yakalarına iliştirilen yaka iğneleri ile kürk yakalar, Machka kadınının ışıltılı aurasına katkıda bulunuyor.
Krep pantolon ve karpuz kol detaylı ipek bluz ile kombinlenebilen japone kol saten düşes pardösü, cep kapaklarında yer alan lüks işlemelerle dikkat çekiyor.

Midi boy elbise ve lale kesim eteklerle mükemmel bir uyum sağlayan neopren düşes ceketler saten cep kapaklarıyla parti elbiselerine mükemmel bir uyumla eşlik ediyor.

Feminen hatları vurgulayan modern tavırlı romantik elbiseler, kristal taşlarla süslü yaka iğnesi ve kemerlerle birleşerek Machka kadınının bir klasik haline gelen sofistike tarzının altını çiziyor.
Işıl ışıl bir yılbaşı gecesine Machka’nın ihtişam dozu yüksek tasarımları ile hazır olmak için size en yakın Machka mağazasına veya yenilenen yüzüyle Online mağazaya keşfe davetlisiniz.