İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, yeni ürünü yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı LUNA 3 ile cilt bakım ritüellerine bambaşka bir yaklaşım getiriyor. Kişiselleştirilmiş bir cilt bakımı sunan LUNA 3, telefonunuza yükleyeceğiniz FOREO For You uygulaması ile senkronize çalışarak cildinizin gereksinimlerine pratik çözümler sunuyor.

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, LUNA 3 ile inovatif cilt bakım ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Her cildin ihtiyaçlarının farklı olduğundan yola çıkan FOREO LUNA 3, etkili ve kusursuz bir bakım için adeta bir güzellik koçu gibi çalışıyor. Size özel bir cilt bakım çözümü sunan LUNA 3; yüz temizleme, sıkılaştırıcı masaj ve anti-aging işlemlerini tek cihaz içerisinde sunuyor. Akıllı telefonlara indirilebilen FOREO For You uygulamasıyla senkronize olarak çalışan LUNA3, bu sayede bakım rutininizi cildinizin gereksinimlerine göre şekillendirmenize yardımcı oluyor.

Normal, Karma ve Hassas ciltler için üç ayrı modeli olan LUNA 3’ün yenilikleri bu kadarla sınırlı değil. Bir önceki LUNA versiyonundan yüzde 25 daha büyük bir temizleme başlığı, yüzde 25 daha yumuşak yüzeye ve daha uzun temas noktalarına sahip FOREO LUNA 3, bu sayede cilt yüzeyinde kolayca kayıyor. Dakikada 8 bin T-Sonic™ titreşim yaydığı için sadece iki dakikada cildi kir, yağ, makyaj kalıntıları ve ölü hücrelerden yüzde 99,5 oranında arındırıyor.

Cep telefonunuza kuracağınız FOREO For You uygulamasıyla eşleştirildiğinde 16 farklı T-Sonic™ titreşim yoğunluğundan birini seçme olanağı da sağlayan LUNA 3, bu sayede cilt bakım rutininizi kişiselleştirme imkânı da sunuyor. Ayrıca cihaz yüz, çene, ağız, göz ve boyun olmak üzere hedef bölgelere yönelik sıkılaştırıcı ve gençleştirici masajı da içeriyor. Medikal silikon yüzeyi ile ultra hijyenik ve hipoalerjenik olan LUNA 3, tamamen su geçirmez yüzeye sahip olduğu için duşta ve banyoda rahatlıkla kullanılabiliyor.

FOREO For You uygulaması, cilt bakım rutinlerinizi kaydetmenize, böylece cildinizdeki gelişim ve değişimi sürecinizi takip etmenize olanak sağlıyor. Size özel temizlik yoğunluğu ve süresini de belirleyen uygulama sayesinde LUNA 3’ünüz sizi cilt tonunuzu dengeleyecek şekilde yönlendiriyor.

Tek bir şarjla tam 650 defa kullanılabilen LUNA 3’ün kişiselleştirilmiş bakımından faydalanmak için yapmanız gereken basit: FOREO For You uygulamasını indirin. LUNA 3’ü çalıştırıp bluetooth ile uygulamaya bağlanın. Belirlediğiniz seçeneklere göre yüz temizleme ve masaj rutinine uygun talimatları uygulayın.