Kendi tarzını yaratan ve stilini özgürce ortaya koyan güçlü kadınların markası KNITSS, yeni sezonda rengarenk ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

İlhamını güçlü ve stil sahibi kadınlardan alan, çağdaş ve yaratıcı triko markası Knitss, Sonbahar Kış 2019-20 sezonunda, 70’li yılların özgür ruhlu ve renkli dünyasına gönderme yapan bir koleksiyon sunuyor; ‘California Dreaming’

Koleksiyon, nostaljik bir tavırla, feminizm, pop kültürü ve festival enerjisini bir araya getiriyor. Her parça, kalıpların dışında, renkli ve özgür ruhlu bir dünyaya doğru, bağımsızlık arayışının ön planda olduğu döneme, retro geometrik desenlerle vurgu yapıyor.

En kaliteli İtalyan iplikleri ile üretilen ve yeni nesil tasarım kodları taşıyan KNITSS, zahmetsiz ama çekici bir stili temsil ediyor. Şehir hayatının yoğun temposunda kadınların tek parça ile mükemmel görünüm beklentisine, sıradışı ve rengarenk elbiselerle cevap veren KNITSS, sportif konforla seksi görünüm vadediyor.

Knitss tarzını konuşturan kadınlara kapılarını aralıyor

Vücudu saran formlar, dik yakalar, kolsuz ve omuzları açıkta bırakan modeller, volanlı kol detayları, çan etek kesimleriyle geometrik desenli elbiseler, kazakla kombinlenebilecek jileler, günün her saatinde tercih edilebilecek seçenekler sunuyor.

İlham kaynağı özgür ruhlu kadınlar olan KNITSS, normlara karşı bir manifesto niteliğindeki California Dreaming koleksiyonu ile hayatı festivale çevirmeye, eğlenmeye ve anda yaşamaya davet ediyor. Cesur renklerin kadınlarına, farklı boy ve kesimlerde elbise seçenekleri sunan KNITSS California Dreaming koleksiyonunda geometrik formlara, alışılmışın dışında renk paleti eşlik ediyor. Kırmızı, sarı, ve toprak renkleri, morlar, yeşiller ve turuncular sonbaharı selamlıyor.