FLO ile geleneksel indirim çılgınlığı başlıyor! Her yıl büyük bir ilgi gören ve onbinlerce kişiyi ağırlayan FLO Garaj Günleri’nin 9’uncusu 20 Nisan’da başlıyor. 13 Mayıs tarihine kadar devam edecek FLO Garaj Günleri boyunca, dünya markalarının 200 bin ayakkabı modeli 9.99 TL’den başlayan fiyatlarla ve 3 al 2 öde kampanyası ile yeni sahiplerine ulaşacak.

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakende markası olan firma, her yıl geleneksel olarak İstanbul Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenlediği “Garaj Günleri” ile binlerce ayakkabıyı indirimli fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. 20 Nisan – 13 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen ve 200 bin çift ayakkabının yeni sahibini beklediği FLO Garaj Günleri’nin bu sene de 10 binlerce kişiyi ağırlaması bekleniyor.

“Yüzde 80’e varan indirim fırsatı”

Garaj Günleri kapsamında sunulan Nike, Adidas, Skechers, Puma, Hummel, Reebok, Lumberjack, Lumberjack Sport, Dockers by Gerli ve Kinetix gibi birbirinden ünlü markaların 2017-2018 sezonuna ait tüm ürünleri, 3 al 2 öde kampanyası ile tüketiciye sunuluyor.

FLO her gün yeni fırsat yaratıyor

Garaj Günleri’nde müşterileri her gün yeni 9.99 TL’lik de bir fırsat bekliyor olacak. Her gün değişecek ‘Günün Fırsatı’ kapsamında Nike, Adidas, Skechers, Puma, Hummel, Reebok, Lumberjack, Lumberjack Sport, Dockers by Gerli ve Kinetix gibi dünyaca ünlü markaların modelleri 9.99 TL fiyatıyla yeni sahiplerini bekleyecek.

FLO en uygun fiyatı arayanları merkezine bekliyor

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazası zinciri, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında düzenlediği Garaj Günleri” ne bekliyor.