Cinsellik gündelik hayatı oldukça etkiliyor. Eğer seks hayatınız iyi gitmiyorsa, yatakta mutlu değilseniz, günlük hayatınızda da enerjiniz ve mutluluğunuz düşüyor. Seks terapistlerine göre yataktaki mutluluk hayattaki mutluluğu etkiliyor.

Cinsel hayatınızı daha da canlandırın

Peki, siz de kötü giden cinsel hayatınızı yoluna sokmak istemez misiniz? İşte size seks hayatınızı canlandırmaya yarayacak öneriler!

Misyoner olun

Bir kadın küçük dokunuşlarla hem kendinin hem de partnerinin orgazm olmasını sağlayabilir. Ona küçük ama etkili dokunuşlar yapın.

Çinko alın

Deniz ürünleri, kabak çekirdeği, yumurta, ıspanak gibi gıdalar cinsel performansı artırıyor.  Bol bol çinko içeren bu ürünleri sıklıkla tüketmeye özen gösterin.

Birbirinizle konuşun

Çiftler karşılıklı olarak konuşarak seks ilişkilerinin gücünü daha da artırabilirler. Birbilerine isteklerini sorarak ve konuşarak daha güzel boyuta getirebilirler.

İlişkiden sonra ‘seni seviyorum’ deyin

Cinsel ilişki sonrası kadın veya erkek birbirlerine ’seni seviyorum’ dediğinde, çiftler seks sonrası bile çok mutlu oluyorlar, bağlılıkları artıyor.

Birbirinize anlamlı bakın

Fiziksel, duygusal ve ruhsal boyutta gözler her iki taraf içinde çok önemli… İlişki sırasında bakışlar orgazmı kolaylaştırdığı için partnerinize anlamlı bakışlarla etkileyin.

Yatakta çorap giymeyi deneyin

Seks yaparken ince çorap giyin. Çorabınızın seksi detaylar taşımasına özen gösterin. Bu erkeklere daha seksi gelir.

Stresten uzak durun

Kaliteli bir seks için stres ve endişelerden uzak durun. Bu gibi şeyler seksi yıpratıyor ve çiftleri seksten soğutuyor.

Kulağına fısıldayın

Eşinizin kulağına arzularınızı ve seksi yumuşak sesle fısıldayın. Bir anda eşinizin size karşılık verdiğini göreceksiniz.