Erkekler kadınlarda bazı şeylere oldukça fazla dikkat ediyor. Bunlar neler mi? Merak ediyorsanız detaylı olarak hepsini haberimizde açıklıyoruz.

İlk buluşmaya gideceksiniz ve buluşacağınız erkeği etkilemek istiyorsunuz. Peki ne yapmanız gerekiyor? Hoşlandığınız erkeği nasıl etkileyebilirsiniz?

 

Gülümseme

Öncelikle gülümsemeniz gerekiyor. Gülümsediğiniz takdirde erkeğe cana yakın ve cazip olduğunuz düşüncesi uyanır. Ayrıca sizle konuşması böylelikle kolaylaşır. Tabii gülerken sesli değil de, oldukça kibar bir şekilde gülmeniz gerekiyor. Bunun dışında kesinlikle gülüşünüzün doğal olması gerekiyor.

 

Erkekler doğallık seviyor

Doğallıktan hoşlanıyorlar. Dolayısıyla sahte tavırlardan hoşlanmıyorlar. Bunun yanında takma kirpik, takma tırnak, postiş gibi sahte şeylerde erkeklerin hoşlanmadığı şeyler arasında…

 

Bakımlı saçlar

Parlak, yumuşak, doğal ve sağlıklı saçlar erkeklerin bir kadında önem verdiği özellikler arasında bulunuyor.

 

Dekolte itici geliyor

Dekolte ve açık kıyafet giyinmiş kadınlardan hoşlanmıyorlar. Gardırobunuzda bu tarz parçalara yer veriyorsanız, şimdiden gereken önlemi almalısınız.

 

Kıvrımlı hatlar

Kiloya da oldukça önem veriyorlar. Ancak çok zayıf kadınlardan hoşlanmıyorlar. Biraz kıvrımlı hatlarınız varsa erkeklerin ilgisini çekmeniz mümkün.

 

Büyük gözler

Erkeklerin yaklaşık yüzde 70’i ilk kez karşılaştığı kadının gözlerine bakıyor. Büyük gözlüyseniz avantajlısınız. Çünkü erkekler büyük gözlü kadınlardan daha çok hoşlanıyor. Küçük gözleriniz varsa makyajla büyütebilirsiniz.

 

Göğüsler

Göğüsleri gençlik ve doğurganlık belirtisi olarak görüyorlar. Bu sebeple oldukça dikkat ediyorlar.

 

Karizma önemli

Dişil bir vücut dili geliştirmeniz büyük önem taşıyor.

 

Kusursuz bir cilt

Parlak, yumuşak ve pürüzsüz bir cildiniz varsa şanslısınız.

 

İnce bacaklar ve  büyük kalça

Erkekler ince bacaklı kadınlardan daha çok hoşlanıyor. Ayrıca büyük kalçalarda erkeklerin bir kadında tercih ettiği özellikler arasında.