Pop müziğin sevilen ismi İrem Derici en sevilen şarkıları ve muhteşem sahne şovlarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Türk pop müziğin popüler ve başarılı ismi İrem Derici İsfanbul Açıkhava konserinde hayranlarıyla bir araya geldi. Sevilen sanatçı ‘Kalbimin Tek Sahibine’, ‘Evlenmene Bak’, ‘Tektaş’ gibi sevilen şarkılarının yanı sıra yeni albümü ‘Sabıka Kaydı’ndan da en yeni şarkılarını özel dans şovları eşliğinde dinleyicilere sundu. İrem Derici İsfanbul Açıkhava konserinde hayranlarıyla buluştu.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan İrem Derici’ye hayranları sevgi gösterisinde bulundu. Sahnede 2 kostüm değiştiren İrem Derici’nin romantik şarkılarına cep telefonlarının ışıklarını yakarak eşlik edilmesiyle alanda muhteşem bir görüntü oluştu.

‘‘Yeni albümüm tarzımın çok dışında’’

‘Sabıka Kaydı’ isimli son albümünün tarzının oldukça dışında olduğunu söyleyen başarılı sanatçı bu albümün kendisinde özel bir yeri olduğunu ve hayatının son iki senesini anlatan bir albüm olduğu için bir çok şarkıya klip çekmek istediğini söyledi.

İrem Derici’den Keytar Şov

İsfanbul Açıkahava konserinde hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatan Derici, sahnede ilk kez keytar çalarak büyük bir sürpriz yaptı. Bitmeyen enerjisini müzikle birleştiren Derici, keytarla yaptığı show ile uzun süre alkışlandı.

İsfanbul’da Açıkhava Konserleri tüm hızıyla devam ediyor!

Hayata geçirdiği yeni yatırımlar kapsamında ve İstanbul ile bütünleşme amacıyla Vialand markasını yenileyerek yoluna yeni isimile devam eden, Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi İsfanbul’da Açıkhava Konserleri bu yaza damgasını vuruyor.
İsfanbul Tema Park’ın içerisinde yeni açılan, Türkiye’nin en büyük açık hava led ekranına sahip 10 bin kişilik etkinlik ve konser alanında birbirinden ünlü isimler Eylül ayı boyunca unutulmaz gecelere imza atacak.

İsfanbul Açıkhava Konserleri Takvimi

12 Eylül Buray
13 Eylül Rubato
19 Eylül Edis
20 Eylül Berkay

Kapı açılış saati 18:30 olan konserler, saat 20:00’de başlayacak. Konser biletleri İsfanbul web sitesi üzerinden ve İsfanbul Tema Park gişelerinden sadece 59,99TL’ye satın alınabiliyor. İsfanbul Tema Park’ın yıllık üyelik kartı “Yes Club”ı alanlar ise hem Tema Park’ta sınırsızca eğleniyor hem de İsfanbul Açıkhava Konserleri’ne ücretsiz giriş yapabiliyor.