Cemiyet, iş , sanat hayatının sevilen hanımları Emaar Square de yeni hizmete giren Aysun Kaya Beauty “çay saati”nde buluştu. Katılan tüm hanımlar, cilt analizlerini yaptırdıktan sonra dünyaca ünlü Hollywood bakımını yaptırmak için sıraya girdiler. Firma sahibi Aysun Kaya kışa hazırlanmak için önemli bilgiler verdi..”Kış aylarının başladığı şu günlerde cildinize bakım yapmanın zamanı geldi. Ölü deri temizlenmeli, lekeler giderilip cilt yeniden canlandırılmalı, yaza hazırlanmalı. Hydrafacial anti-aging cilt bakımı, tüm cilt tipleri için uygun olan mekanik bir bakımdır, klasik bakımların aksine zaman kazandırır.

Yeni yılda ünlülerin tercihi Hollywood bakımı oldu

Tedavi ortalama 30 dakika sürer, gözenekleri sıkılaştırır, derinlemesine bir temizlik yaparken cildi onarır, yeniler ve anti-aging bakım yapar. Hollywood yıldızlarının tercih ettiği bakımdır.Hydrafacial cilt bakımı; yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemidir ” dedi.
Geçtiğimiz aylarda Feryal Gülman ev sahipliğinde açılışı yapılan Aysun Kaya Beauty’ye Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Begüm Özer, Berat Aşıcıoğlu ,Evrim Kırmızıtaş Başaran, Gül Ergi, Arzu Özal, Arzu Kunt, Serap Sarı, Aslı Şen gibi birçok ünlü isim katılmıştı.