Hemington, Fas’ın cazibeli ruhundan ilhamla tasarladığı Summer Chronicles koleksiyonunu elegan çizgiler ve modern dokunuşlarla sunuyor.

Hemington Summer Chronicles koleksiyonunun mükemmel renk çeşitliliği ve hayali dokuları, Fas’a özgün mimari yapıların ve eşsiz manzaraların esintilerini taşıyor. Koleksiyon; elegan çizgiler, ayrıntılı dokunuşlara sahip kusursuz detaylar, özenle seçilen doğal kumaşlar, ustalıkla işlenen tasarımlar ve renk kombinasyonlarıyla, ilkbahar yaz sezonunu casual tarzla yorumluyor.

Her Hemington koleksiyonunda olduğu gibi Summer Chronicles koleksiyonu da kaliteli ve tamamen doğal ipliklerden üretiliyor. Keten ve merserize pamuk dokulara sahip tasarımlar soğuk tuşeleri ile giyildiği andan itibaren teni rahatlatıyor. Mısır’ın bereketli ve kadim topraklarında yetişen dünyanın en kıymetli hammaddelerinden Giza pamuğundan üretilen, en sıcak yaz günlerinde dahi nefes alan triko pololar ve triko t-shirtler rahat ve hafif bir yazı müjdeliyor. Hemington’ın alameti farikası çok ince saç örgü desenler maskülen ve dingin bir şıklık sunuyor. Keten pantolon ve şortlarla kombinleniyor.

İlkbahar/Yaz Summer Chronicles koleksiyonu ile benzersiz bir stil sunan Hemington, koleksiyon içinde yer alan birbirinden farklı renk ve desenlere sahip polo t-shirtleri her tarzın ruhunu taşıyor. Hemington’ın özel iplik ve kumaşlarından üretilen polo t-shirtler özgün desenleri, ince ve nefes alan yapıları ve estetik detaylarıyla ilkbahar ve yaz mevsiminin vazgeçilmez parçası olmaya aday.İtalyan ipeği ve pamuğuyla üretilen Hemington ipek polo t-shirtler ise saf ipek ve pamuğun incecik dokusuyla kendine hayran bırakıyor.

Kruvaze ceketler, özgün desenlerle tasarlanan emprime ve nakışlı tshirtler, casual şıklık sunan keten ve pima pamuk gömlekler, yazlık ipek ve giza pamuk trikolar, gözalıcı renklere sahip deniz şortları koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

Kendi iplik ve kumaş seçkisini ortaya koyan Hemington Summer Chronicles koleksiyonu dört ana temadan oluşuyor.

Doğanın eşsiz güzelliği ve canlı renklerinden ilham alan ‘Urban’ teması ile Hemington, grinin tonlarını açık vanilya nüanslarıyla birleştirerek sarıyla kombinliyor. Buz mavisi ve beyaz renkler ise yaza güçlü bir vurgu yapıyor.

Koleksiyonun ikinci teması ‘Dune’ doğal taşlarını, kumu ve çölün narin gül tonlarını gün batımı manzarasında buluşturuyor. İki renkli bir dünya yaratan ‘Dune’da karamel tonları, beyaz, gül rengi ve duman mavisi ön plana çıkıyor.

‘Sea’ teması yaz aylarını yansıtan mavi tonlarından lacivertte ve kraliyet mavisine kadar geniş bir renk paletinden oluşuyor. Mercan kırmızısı ve mango turuncusu, sportif bir hava yaratarak beyazla kombinleniyor.

Koleksiyonun son teması ‘Oasis’ ise Fas’ın etkileyici doğasından ilham alıyor. Topraksı haki rengiyle zeytin yeşilinin tonlarını buluşturan Oasis, göz kamaştırıcı serin su tonları ve parlak anason tonunu birleştirerek renklerle oynuyor.

Hemington bu sezon geniş bir sneaker koleksiyonu sunarak her tarzda erkeğin beklentilerini karşılıyor. Rengarek ve özgün detaylara sahip olan sneaker koleksiyonu enerjik ve canlı duruşuyla özgür yaz stillerini tamamlıyor. Koleksiyonda yer alan yenilikçi “traveler loungewear” kapsülü ise sık seyahete çıkan ve sportif bir yaşantısı olan erkeklerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren parçalardan oluşuyor.

Hemington 2020 İlkbahar-Yaz Summer Chronicles koleksiyonunda yer alan beachwear koleksiyonu bu sezon çeşitliğiyle dikkat çekiyor. Farklı desen ve ölçülerde, çabuk kuruyan kumaştan üretilen mayolar plajlarda casual şıklığı yaşatırken, Hemington koleksiyonundan pek çok parça ile kombinlenebiliyor.

Hemington, Fas izleri taşıyan 2020 İlkbahar-Yaz Summer Chronicles koleksiyonu ile her sezon olduğu gibi erkeklere ilham dolu özgün bir tarz sunuyor.