Sergio Rossi, womensstyletr, Beymen, Beymen mağazaları, Beymen markaları, Beymen çantaları, Sergio Rossi mağazaları ‘nin, markanın arşivinden ilhamla hazırladığı 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, BEYMEN ‘ lerde ve www.beymen.com ‘da yerini aldı.

Ejder meyvesi ve safir mavisinin göz alıcı tonlarının yanı sıra siyah ve beyazın biri çıkacak koleksiyonlar, mimariden esinlenen yalın çizgileri ve 90’ların ikonik tasarımlarını logomanya trendiyle buluşturuyor.

Markanın logosundan ilhamla hazırlanan, koleksiyonun imza tasarımı heykelsi 3D Sergio Rossi Süper Topuk, parlak tasarımı ve keskin silueti ile ilk andan itibaren görenleri büyülüyor.

Zarif ve feminen sandalet, terlik ve pump’lar sivri burun seçenekleri, canlı renklerdeki lamine deri veya piton baskılarıyla mükemmel bir stil seçin. Sergio Rossi ‘nin baş harfleri S ve R, logomania trendine uygun olarak cool sneaker’lardan sivri burun pompası’lara ve terliklere hemen hemen her stilde kendine yer buluyor.

Markanın ikonik ürünlerinden sr1 ise, yeni sezonda 90’ların kare siluetiyle baştan çıkarıyor. Yuvarlak kristallerle zenginleşen yeni sr1 , gündüzden geceye sofistike ve feminen bir stil sunuyor.

Sergio Rossi, BEYMEN ‘lerde vewww.beymen.com adresinde moda tutkunlarıyla buluşuyor.

Sergio Rossi 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu görsellerine buradan ulaşabilirsiniz.

#SergioTakesOver #SergioSuperHeel #MomentsOfWonder