Annesiyle Küs Olan Hadise , babasını Türkiye’ye getirmeye çalışıyor. Ünlü şarkıcı, sıkıntı yaşadığı aile problemlerine çözümü babasını Türkiye’ye getirmekte buldu. Ünlü şarkıcı, babasını Türkiye’ye getirmeye çalışıyor.

Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün kızlarının kendisiyle ilgilenmediğini söyleyerek intihara kalkışması, aile içinde büyük sıkıntıya yol açmıştı.

“Her şey yolunda demişti”

Olay sonrası anne Açıkgöz, kızı Derya’yla bir AVM’de görüntülenerek aile içinde her şeyin yoluda gittiğini söylemişti. Ancak olayın perde arkasının farklı olduğu ortaya çıktı. Anne Gülnihal Açıkgöz’ün, şarkıcı kızıyla yan yana görünmemesi kafaları karıştırdı.

Annesi Hadise ile küs

Anne Açıkgöz’ün kızı Hadise’yle küs olduğu öğrenildi. Hatta ikilinin intihar olayının ardından hiç konuşmadığı söylendi. Kendini yalnız hisseden şarkıcı, Belçika’da yaşayan babası Hasan Açıkgöz’e sığındı. Güzel şarkıcı 11 yaşındayken boşanan anne ve babasını İstanbul’a getirmek için ikna etmeye çalışıyor. Popçu, bu zor günlerde kendisine destek olan babasının her daim yanında olduğunu yakın çevresiyle paylaşıyor.

“Ben biraz anneciyim”

Ünlü güzel bir röportajında şunları söylemişti: Beni en çok üzen annemle babamın ayrılığı… Babamla çok görüşemiyoruz ama konuşuyoruz. Ben biraz anneciyim.