Güneş gözlükleri özellikle yaz aylarında görünüşü tamamlayan vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Aynı zamanda şıklığınızı da arttıran bu gözlükler sayesinde dikkatleri üzerimize çekmek mümkün.

Giorgio Armani İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonu gözlükleri, yeni reklam kampanyasının yıldızlarında olduğu gibi ortak noktası hayatı yoğun şekilde yaşama ve en küçük durumlarda dahi duygulara alan tanıma arzusu olan farklı kişilikler için tasarlandı.

Güneş gözlükleri kusursuz hatlarıyla dikkat çekiyor

Gülümseyen yüzlerin taktığı gözlükler mükemmel bir şekilde görünümünüzü tamamlıyor, incelikli, sade tasarımları ve tam anlamıyla modern bir tarz sergileyen kusursuz hatlarıyla dikkat çekiyor.

Klasik yuvarlak şeklin yorumlanmasıyla tasarlanan bu gözlüğün ultra hafif metal çerçevesi lineer ve geometrik bir tasarıma sahip. Lensleriyle öne çıkan bu modelin lenslerindeki çiçek desenleri aynalı büyük lenslerle ilgi çekici bir kontrast oluşturuyor.

3 farklı renk seçeneğine sahip

Giorgio Armani D’ARTISTE güneş gözlüğü; çiçekli kahverengi degrade lensler ve cilalı siyah saplar ile soluk altın rengi parlak çerçeve, çiçekli deniz mavisi lensler ve cilalı siyah saplar ile parlak gunmetal çerçeve çiçekli pembe lensler ve cilalı siyah saplar ile kırmızı altın rengi parlak çerçeve olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip.

Kadınlara hitap eden bu son derece hafif ve bir o kadar çarpıcı gözlük, orijinal ve yenilikçi bir tasarıma sahip. Yuvarlak lenslerin ve köprünün aşağı doğru kıvrım alan hafifçe düzensiz biçimi, kavisli bir form kazanıyor. Opale benzer naylon fiber kaş çizgisi, parlak metal çerçevenin ön kısmı ve damla şeklinde logolu sap uçlarına sahip ince saplar ile kontrast oluşturuyor. Parlak siyah detaylar ve buğulu gri lensler ile parlak uçuk altın rengi ve parlak güvercin grisi detaylar ve pembe aynalı lensler ile parlak kahverengi versiyonları mevcut.