Giorgio Armani New Normal serisindeki ikonik gözlükler 1980’ler arşivinden geliyor. Özgünlüğe adanmış bu üç gözlük modelinin, yeniden tasarlanan vintage biçimlerinin ve malzemelerinin asla eskimeyen cazibesinin sofistike lükslüğü ile ünlü bir markanın mirasına övgü niteliğindedir.

AR 803M – AR 309M

Defilede yer alan bu dikkat çekici yuvarlak güneş gözlüğü modeli, Giorgio Armani tasarımına bir övgü niteliğindedir. Sofistike tasarımı ve titizlikle oluşturan yapısıyla markanın tarzını tam anlamıyla tanımlar. Yüksek bir köprüye sahip dayanıklı çerçeve, modelin vintage ruhunu vurgulamaktadır. Yüksek kaliteli asetattan yapılmıştır ve aynalı lenslerle özellikle kontrast oluşturur. Çizgisel saplarda logo görünmektedir. Altın aynalı kahverengi lenslerle parlak Havana ve mavi aynalı lenslerle parlak sarı Havana seçenekleri mevcuttur.

AR 8126

Koleksiyonda yer alan, vintage ilhamlı bu model, Giorgio Armani tarzının ikonik biçimlerini ve ayrıntılarını yeniden gösteriyor. Kalın asetat çerçeve, anahtar biçimli bir köprü ve uçlara doğru sivrilen geniş saplarla öne çıkıyor. Logonun işlendiği sapın başlangıç kısmını farklı kılan dikkat çekici kabartmalar, modele kendine özgü bir hava katıyor.

AR 101M – AR 112MJ

Vintage esintili yeniden tasarlanmış bu yuvarlak gözlük modeli, metal bir çerçeveye ve asetat kenarlara sahiptir. Oldukça şık sadeliğiyle öne çıkan modelin, piramit şeklinde bir köprüsü vardır. Sahip olduğu çekici renk ve malzemelerle logonun işlendiği, uçları asetattan ince saplar ile güçlendirilmiştir. İşlevselliği, kişiselliği ve karakteri sayesinde günlük kullanıma uygun ikonik bir modeldir. Parlak sarı Havana profile sahip altın rengi seçeneği mevcuttur.