Genç stiller ön planda

Enerjik ve capcanlı genç stiller OXXO’nun yeni sezonunda, ‘wild at heart’ mottosu ile yola çıktığı BOOM koleksiyonunu sunuyor. Davranışlarından bakış açılarına ve stiline kadar eğlenceli, çılgın, asi ve gençlik ateşi hiç sönmeyen bir ruhu yansıtan yeni koleksiyon vazgeçilmez parçaları bir araya getiriyor.


Kendine özgü logosu ile genç kızları gardıroplarıyla barıştıracak OXXO-BOOM, OXXO’nun genç, dinamik, enerjik, neşe dolu stili ve kırmızı, siyah, gri renkleriyle sonbahardan rol çalıyor. Mini etekten, boyfriend cekete, crop toplardan skinny jeanlere, tüm parçaların uyumu, gençliklerinden ve özgürlüklerinden ödün vermeyenlere hitap ediyor.

Sonbahar kış sezonunun en kilit parçaları puffer montlar, deri ve boyfriend ceketler, kombinlerin kurtarıcı tamamlayıcıları olacak. Galaksi teması ve çizgisel desenler, aplike ve slogan detayları, koleksiyona hareket katan en önemli detayları oluşturuyor. OXXO’nun özgür çizgisine vurgu yapan çizgi detaylar, bol pantolonlar ve croplarda karşımıza çıkıyor. Slogan detaylar, yumuşak tuşeli trikolarda, uzun kollu tişörtlerde ve içimizi ısıtan kadife sweatshirtlerde, genç kızların rahatlığını her zaman ön planda tutan tayt ve bralarda kullanılıyor.

OXXO BOOM hediye kampanyasıyla geliyor. Koleksiyondan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese, üzerinde OXXO- BOOM logosu bulunan bez çanta hediye ediliyor. Kampanya tüm OXXO mağazaları ve www.oxxo.com.tr online alışveriş sitesinde yapılan OXXO-BOOM koleksiyonu alışverişlerini kapsıyor.