Dünyaca ünlü İngiliz lüks aksesuar markası Jimmy Choo, cesur silüetler, organik şekiller, canlı renklerden oluşan, doğal dünyayı coşkuyla kutlayan ve baharla birlikte yeniden doğuşu simgeleyen 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile Beymen’lerde ve beymen.com adresinde ayakkabı tutkunlarıyla buluşuyor.

2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile dışarıda olmanın, özgür olmanın, dünya ile çevrili olmanın coşku ve neşesini yansıtmak istediklerini söyleyen Jimmy Choo Kreatif Direktörü Sandra Choi koleksiyonu şöyle anlatıyor: ” İki şeyi düşünmek için uygun bir andı: Duraklamak, önemli bir dönüm noktasına ulaşırken Jimmy Choo’nun neyi temsil ettiğini düşünmek ve içgüdüsel olmak. Bahar yenilik anıdır, doğanın yeniden doğuşu, yeniden şarj olma, yeni bir enerji, bunların koleksiyona ilham vermesini istedim. Doğa, güçlüdür ancak bu gücü aynı ölçüde sessiz bir şekilde aktarır. Duymasanız da etrafınızdaki her şeyde bunu görürsünüz. Koleksiyon, her şeyden çok neşe ile ilgili. Dışarıda olmanın, özgür olmanın, dünya ile çevrili olmanın coşkusunu yansıtıyor”.

Sezonu pozitif enerji ile selamlayan, taze renkler, dokunsal yüzeyler ve coşkunun ön plana çıktığı koleksiyon, güzelleşmek, dikkat çekmek, zevk almak gibi içgüdüsel davranışları onurlandırıyor.

Doğal kıvrımlarla zıt keskin silüetler, cesurca bir araya getirilen yüksek teknoloji ürünleri ve doğal malzemeler ile organik ve grafik arasındaki etkileşim keşfediliyor. Silüetler ve keskin hatlara sahip topuklar, abartılı dar ya da keskin burun detayları beklenmedik bir görünüm sunuyor.

Doku ve yüzeyin kontrastlarını keşfeden Jimmy Choo FARLEY, nappa topuğu ve şeffaf pleksi gövdesiyle ile birleşen burun detayı ve sarmaşık gibi bağcıkları ile ayağı zarifçe sarıyor.

Rengini çiçeklerden ve yapraklardan alan, klasik sandaletin modern bir yorumu Jimmy Choo AZIA, limon yeşili, pembe-mor ve fuşya tonlarıyla sezona imza atıyor. Bu hiper renkler, yumuşak ve zarif latte, kehribar, karamel ve camel tonlarıyla birlikte kullanılıyor.

Minerallerden ve manzaralardan esinlenen toprak tonlarındaki modeller göz alıcı silüetleri ile Jimmy Choo için cazibenin 7/24 olduğunu kanıtlıyor. Jimmy Choo ORIEL bot, karamel napa rengi ile dikkat çekiyor. Doğal dokuma iplikten örgüsü ile ayağı ve bacağı yumuşak bir şekilde kavrayan Jimmy Choo CORA botlar, klasik iş stilini yeniden yorumluyor. Danteli çağrıştıran dokular ve Jimmy Choo’nun imzası kick topuk detayı mule ayakkabılara cazibeli dokunuş katıyor.

Koleksiyonu süsleyen kristaller sadece dekoratif, ışıltılı ve çekici değil, Jimmy Choo RUE ve Jimmy Choo REED sandaletlerde vurgulandığı gibi güçlü birer şifa sembolleri. Her iki sandalette de uyum ve denge sağladığı söylenen yarı değerli kuvars ve bakırtaşıyla (malakit) bezenmis zincirlerle ayak bileğini nazikçe kavrıyor.

Markanın; feminen, göz alıcı, zarif, enerjik ve özgür temel kodlarını yansıtan Jimmy Choo 2022 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, Beymen’ler ve beymen.com adresinde sizleri bekliyor.