Türkiye’nin en sevilen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden Watsons öncülüğünde geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yapan Frudia, cilt bakım serisini yeni My Orchard Soothing Gel çeşitleri ile genişletiyor.

K-Beauty akımının en sevilen ve tercih edilen markaları arasında yer alan Frudia, özellikle sonbahar ve kış mevsiminde daha fazla neme ve bakıma ihtiyaç duyan cildiniz için My Orchard Soothing Gel çeşitlerini Watsons müşterileriyle buluşturuyor.

My Orchard Soothing Gel yüz, vücut ve el bakım ürünleri My Orchard Aloe Vera Soothing Gel, Peach Soothing Gel ve Cactus Soothing Gel cildine özen gösterenleri bekliyor!

Frudia ile cildini ferahlat, yatıştır ve nemlendir

Frudia My Orchard Soothing Gel rengarenk tasarımlarıyla cilt bakım rutininize haz katıyor.
• Çin denizindeki Yeşil Adada yetişen aloe vera bitkisinden üretilen Aloe Vera Soothing Gel, %92 oranında aloe vera özü içeriyor. Cilde nem kazandıran ürün aynı zamanda adeta bir bariyer oluşturarak cildin dış etkenlere karşı korunmasını da destekliyor. Özellikle hassas ve tahriş olan cildi canlandırırken rahatlamasına da yardımcı olan Aloe Vera Soothing Gel hafif jel yapısı sayesinde ciltte ağırlık hissi yaratmıyor.
• Peach Soothing Gel, %99 oranındaki şeftali özü ile cilt kuruluğu ile savaşıyor. Yatıştırıcı özelliği sayesinde irrite olmuş ciltleri dahi rahatlatarak cildin susuzluğunu gidermesine yardımcı oluyor.
• Cactus Soothing Gel’in içeriği Çin denizindeki Yeşil Adada yetişen kaktüslerden elde ediliyor. %97 oranında kaktüs özü içeren ürün, doğal içeriği sayesinde bebekler ve çocuklarda da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.