Kışın soğuk aylarında, güneş ışıklarının bulutların arasından süzülerek yarattığı ışık oyunları büyüleyicidir. Özellikle de kar ve buz kristalleri güneş ışıklarını yansıttığında her şey parlamaya ve ışıldamaya başlar. essence’nin kış ışıltısından ilham alınarak geliştirdiği essence Trend Edition “CRYSTAL dreams” koleksiyonu, yüzünüze ve vücudunuza kusursuz bir kış ışıltısı ve parıldayan kristal efektleri verecek.

essence yeni koleksiyonu “CRYSTAL dreams” ile kış aylarını karşılıyor. Far paletinden aydınlatıcıya, ışıldayan sabitleyici spreyden renkli dudak yağına, parıltılı ve sıcak tonlara odaklanan Trend Edition ile herkes bu kış kendi büyülü ışıltısını yaratacak.

Dudaklar renkli dudak yağı ile parlayacak
Crystal Dreams koleksiyonunda yer alan Renkli Dudak Yağı, dudaklara hafif pembe ve fuşya tonlarında renk vermenin yanı sıra kış mevsiminde kuruyan dudakları da rahatlatıyor. Kristal şeklindeki ambalajıyla da tüm dikkatleri üzerine çekecek.

Metalik etkili gözler
Yeni Crystal Dreams Far Paleti, metalik ve mat bitişli on bir mükemmel renk sunuyor. Renkleri dilediğinizce karıştırarak yoğun etkili bir kış göz makyajı stili yaratabilirsiniz. Çok yönlü göz farlarının oldukça kolay biçimde karıştırılabilmesi için de yine aynı koleksiyondan Crystal Dreams Pudra Fırçası hayatınızı kolaylaştıracak. Bu pudra fırçasının buz prenseslerinin en özel parçalarından biri olacağı kesin. Renkli ve ışıltılı bir buz kristalini andıran sapıyla her makyaj çantasının olmazsa olmazı.

Aydınlatıcı ile ışıltıyı tüm yüze yayın
Crystal Dreams Aydınlatıcı’yı fondötenin altına uygulayarak, makyaja eşsiz bir ışıltı efekti verebilirsiniz. Kremsi dokusu sayesinde kolayca uygulanıyor ve tüm yüze eşit olarak dağılıyor.

Kristal efektiyle son dokunuş
Crystal Dreams Highlighter ise soğuk kış aylarında her yüz tipine yakışan yoğun ışıltılarla yüz hatlarını vurgulamak için kullanılabilir. Bir fan fırçası yardımıyla elmacık kemiklerine, burun köprüsüne ve kaş altlarına uygulayın ve makyajınızın kış güneşinde değerli kristaller gibi ışıldamasını izleyin.

Kış ışıltınız gün boyu sürsün
Crystal Dreams Aydınlatıcı Sabitleyici Sprey ise ışıltılı kış stilinizi mükemmel şekilde tamamlayacak. Cilde hoş, doğal bir ışıltı verirken özellikle kalıcı makyajda pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar.