Eau Thermale Avène Antirougeurs Serisi, kızarıklığa eğilimli ultra hassas ciltler için geliştirilmiş özel formülü ve Avène Termal Su kombinasyonu ile ciltte oluşan kızarıklık, yanma ve rahatsızlık hislerini yatıştırıp sakinleştiriyor.

Cilt kızarıklığı sorunu dünyada 45 milyondan fazla insanın yaşadığı bir cilt problemidir. Bu rahatsızlığa destek için özel formüle edilmiş Eau Thermale Avène Antirougeurs Serisi ve eşsiz formülasyonu kızarık ciltlere yatıştırıcı ve sakinleştirici destek sunuyor.

Kuperoz ve vasküler kızarıklığa eğilimli ultra hassas ciltler için geliştirilmiş özel formülü ile ciltteki kızarıklıkları yatıştırıyor. Ürünlerin içeriğinde bulunan Dektsran Sülfat kızarıklıkların azalmasına yardımcı olurken; Pongamia yağı cildin mikro-flora dengesinin korunmasına destek oluyor. Hafif ve yapışkan olmayan dokusu sayesinde cildinize muhteşem bir makyaj bazı olabiliyor.

Eau Thermale Avène Antirougeurs Serisi; ateş basması, kalıcı kızarıklıklar, Eritrosis, Akut Kuperoz ve Papülopüstüler rosasea gibi cilt problemlerine destek vermek için kullanılabiliyor.

Seri birbirini tamamlayan 6 üründen oluşuyor

Antirougeurs ürün ailesi; kızarıklık yatıştırıcı temizleme losyonu Antirougeurs Cleansing Lotion, kronik kızarıklıklar için konsantre krem Antirougeurs Fort, kızarıklık yatıştırıcı maske Antirougeurs Calm Soothing Mask’ın yanı sıra; güneş koruma ve kızarıklık karşıtı bakımda yatıştırıcı 3 yeni ürün daha sunuyor.

Normal ve karma hassas kızarık ciltler için günlük bakım kremi Antirougeurs Day Soothing Emulsion 30 Spf Anti-Oxydant 138,00₺, kuru ve çok kuru hassas kızarık ciltler için günlük bakım kremi Antirougeurs Day Soothing Cream 30 Spf Anti-Oxydant 138,00₺ ve kızarıklığa veya rahatsızlık hissine eğilimli, hassas ciltler için Antirougeurs Unify Spf 30 Anti-Oxydant 145,90₺ olmak üzere Eau Thermale Avène Antirougeurs Serisi toplam 3 yeni ürünü ailesine katmış bulunuyor.