CİLT BAKIMINDA İKONİKLEŞEN GÜL MAYASI, YEPYENİ FORMÜLLERLE BİRLEŞEREK ETKİN BİR CİLT BAKIM SERİSİNE DÖNÜŞTÜ.

Cilt bakımında doğal ve etkili çözümler sunan Harrem, yeni Rose Serisi ile güzellik dünyasına yenilikçi bir adım adıyor. Gül Mayasını cilt bakım dünyasına kazandıran Harrem, bu kez Rosa Damascena çiçeği, glikolik asit, salisilik asit ve arbutin içeren özel formülüyle geliştirdiği Rose Serisi ile dikkat çekiyor.

Harrem Rose, cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı tek bir seride topluyor. Doğal ve etkin bileşenlerle formüle edilen bu seri, günlük cilt bakım rutininizi tamamlayarak, cildinizin daha sağlıklı, parlak ve canlı görünmesine yardımcı oluyor.

Başta ikonikleşen Gül Mayası olmak üzere Glikolik Asit, Salisilik Asit, Arbutin içeren Harrem Rose Serisi, ışıltılı bir cilt için eşsiz bir cilt bakım deneyimi sunuyor. Harrem Rose Serisi’nin içeriğindeki AHA, cildin üst tabakasındaki ölü hücreleri nazikçe temizleyerek cildin yenilenmesine yardımcı oluyor. Bu sayede daha taze ve parlak bir cilt görünümü sağlıyor. BHA ise gözenekleri derinlemesine temizleyerek ciltteki yağ dengesini düzenliyor. Sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Glikolik asit, cildin tonunu eşitlemeye ve cildin daha aydınlık görünmesine katkıda bulunuyor. Aynı zamanda hafif bir peeling etkisiyle cildi yeniliyor. Arbutin, cilt tonunu açmaya ve lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, aydınlık ve homojen bir cilt tonu sağlıyor. Gül Mayası ise cildi sakinleştiriyor, nemlendiriyor ve iritasyonu azaltıyor. Aynı zamanda ferahlatıcı bir etki sunuyor.

Harrem Rose Serisi ile 5 Adımda Sağlıklı ve Işıltılı Bir Cilde Kavuşun

Harrem Rose Makyaj Temizleme Suyu, cildi nazikçe ve derinlemesine temizlerken aynı zamanda ihtiyaç duyduğu bakımı da sağlıyor. Cilt tonunu eşitleyerek, lekeler ve pigmentasyon sorunlarına etkili bir çözüm sunuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan temizleme suyu, canlandırıcı ve tazeleyici bir etki sağlıyor.

Satış fiyatı: 295 TL

Serideki Harrem Rose Hassas Yüz Yıkama Jeli, cilt için nazik, derin ve özenli bir temizlik sunuyor. Hassas ciltler için ideal bir bileşen olan gül özleri, cildi yatıştırıyor ve nemlendiriyor. Glikolik Asit ise cilt yüzeyindeki ölü deri hücrelerini nazikçe temizliyor, cildin yenilenmesine ve daha parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Satış fiyatı: 369,90 TL

Harrem Rose Tonik, cilt yüzeyindeki ölü hücreleri nazikçe temizliyor ve gözenekleri derinlemesine arındırıyor. Cilt bariyerini güçlendiren ve yenileyen özel formül, cildi sakinleştirici ve ferahlatıcı etkisiyle daha aydınlık bir görünüm sunuyor.

Satış fiyatı: 389,90 TL

Harrem Rose Leke Karşıtı Serum, ciltteki lekelerle mücadele eden özel bir formülasyona sahiptir. AHA-BHA, Niacinimide, Alfa-Arbutin ve Mikrokapsül içeriğiyle zenginleştirilmiş olan bu serum, ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya ve cildin daha aydınlık, eşit tonlu ve genç görünmesine yardımcı oluyor.

Satış fiyatı: 329 TL

30 SPF Harrem Rose Leke Karşıtı Pembe Günlük Nemlendirici, güneş koruyucu ve leke karşıtı özelliklerinin yanı sıra içeriğindeki kimyasal barındırmayan ve doğal ışıltı veren pigmentlerle cildi nemlendirerek doğal parlaklığını artırıyor. Hyalüronik asit, Algin ve Alfa-Arbutin içeriğiyle zenginleştirilen formül, cildin nem dengesini koruyor ve lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Satış fiyatı: 419,90 TL