Tepe Nautilus, 1-2-3 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerini doğal yaşam ürünleri, sağlıklı yiyecekler ve organik bakım ürünlerinin yer aldığı Doğal Ürünler Pazarı’na davet ediyor. Tepe Nautilus 2-3 Kasım tarihlerinde Çim Adam Yapımı ve Fide Dikimi atölyeleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatırken, 3 gün boyunca devam edecek Trio müzik dinletisine tüm müzik severleri bekliyor.

İstanbul’un tam kalbinde birbirinden farklı aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Tepe Nautilus, 1-2-3 Kasım tarihlerinde Doğal Ürünler Pazarı’na ev sahipliği yapıyor.

Doğal ürünler pazarı Tepe Nautilus’ta açılıyor

Kişisel bakım ürünlerinden, sağlıklı atıştırmalıklara, lezzet ve doğallığı bir araya getiren çay ve kahvelere kadar katkısız birçok ürünün yer alacağı Doğal Ürünler Pazarı’nda Aroha Chocolate, By Violet, Ernesto Coffe, Hande Polat, Milkella, Merula Zeytinyağı, Milsora Zeytinyağı, Muhteşem Çikolatalı, Saf Bakkal, Sığacık Hatırası, Tabee Bal, Vine Bedding ve Ümitköy Gurme doğal ürünleri ziyaretçiler ile buluşacak.

Doğal Ürünler Pazarı, çeşitli atölyeleri ve müzik dinletisi ile ziyaretçilerine keyifli anlar da yaşatacak. 2-3 Kasım tarihlerinde Çim Adam Yapımı ve Fide Dikim atölyeleriyle eğlenceli vakit geçirecek olan ziyaretçilerimiz, 3 gün boyunca devam edecek Trio müzik dinletisi ile keyifli bir müzik şölenine eşlik edecek.

Etkinlik Tarihi: 1-2-3 Kasım
Etkinlik Alanı: 1. Kat Sergi Alanı

Etkinlik Detayları:

Trio Müzik Dinletisi
1-2-3- Kasım / Saat: 14:00-16:00-18:00

Çim Adam Yapımı & Fide Dikimi Atölyesi
2-3 Kasım / Saat: 14:00-15:00 / 15:00-16:00