Demet Şener ve Demet Akalın tartışması yıllardır magazin gündemini meşgul ediyordu. Bu ikiliye son günlerde Ece Erken de dahil oldu. Demet Şener ile Ece Erken arasında canlı yayında başlayan tartışma durmaksızın sürüyor.  Her iki isimden “Açıklama yapmayacağım” cevabı gelmesinee rağmen birbirlerine laf sokmaya devam ediyorlar.

Demet Şener: Bombayı patlattık yine

Ece Erken, Demet Şener hakkında, “Benim de çalışmadığım dönem oldu kimseye sarmadım. Alakam olmayacak bir insan görsem merhaba demeyeceğim bir insan” dedi.

Demet Şener ise Ece Erken’e “Hayatta hiç cevap veremeyeceğim bir şey yok, veremeyenler düşünsün. Bombayı patlattık yine” diye yanıt verdi.

Tartışma nasıl başlamıştı?

Demet Akalın ve İbrahim Kutluay ayrılığının sebebi olarak görülen Demet Şener, geçtiğimiz günlerde canlı yayında ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanarak Ece Erken’in ‘Demet Akalın’ın eşyaları o dönem kapıya atıldı’ iddialarına yanıt vermişti. Demet Şener, 20 yıldır devam eden ihanet haberlerinden artık sıkıldığını dile getirerek, “Mağdur edebiyatı yapılmasından bıktım” demişti.