2017-2018 sezon modası ile Vakkorama sezonu rahat, özgür, asi ve dinamik tarzların esintisi ile karşılıyor. Yeni sezon trendleri Vakkorama ‘da kadını spor ve dinamik tavrını ortaya çıkartıyor. Vakkorama erkeği ise özgür, modern ve cesur çizgilerle karşımıza çıkıyor.Siz de fırtına gibi esmek istiyorsanız, mutlaka Vakkorama’nın sezon modasını takip edin.

Vakkorama kadını sezon modası

Vakkorama Kadını  sezon modasında ‘Relax is the New Luxury’ ile 70’ler, 80’ler ve 90’ların trendlerini birleştiriyor. Spor çizgiler, atletic detaylar, techno kumaşlar, oversize kalıplar lacivert, kırmızı, saks, hardal mavi ve gri detayların ön planda olacağı koleksiyon ile Vakkorama kadınları kendilerini yeniden keşfediyor. ‘Run Wild, Live Free, Love Strong’ mottosunundan aldığı ilhamı ‘Country Style Living’ koleksiyonunda yansıtan Vakkorama, daha rahat kalıplar, dökümlü, geniş paça pantolonlar, triko üstler ve kısa ceketleri haki, hardal, kiremit, camel tonları ile buluşturuyor.

Siyahın hakim olduğu ‘Dark Side’ koleksiyonu ile 80’lerin ‘punk’ trendi yeniden canlanıyor. Mini etekler, uzun kollar, dar pantolonlar, parlak techno kumaşlar, embroidery detaylar, oversize hoodie’ler öne çıkıyor. Sezonun renkleri arasında ise Siyah, koyu yeşil, koyu mor tonları yer alıyor.

Vakkorama erkeği de bu sezon ön planda olacak

Vakkorama Erkeği ise 2017-2018 Sonbahar/Kış sezonunda doğanın enerjisini Live free mottosundan ilham alan ‘The Yellow Stone’ koleksiyonuyla yansıtıyor. Doğal ve yaratıcı çizgiler, bej, yeşil, haki, hardal sarısı ile renklenerek Vakkorama erkeğinin ilham veren ruhunu tamamlıyor.

Seyahat tutkunu, maceracı ruha sahip erkekler için ise The Aspen koleksiyonu yaratıldı. Bordo, kırmızı ve bej’in ağırlıklı olduğu koleksiyonda rahat kumaşlar, Ski temalı detaylar ön plana çıkıyor. Şehirli Vakkorama erkeğinin cool tarzını yansıtan ‘The Grant’ koleksiyonu tutkulu ve centilmen erkekleri kırmızı, lacivert, bordo ve sarı tonların hakim olduğu trenchcoatlar, örme ceketler ve kabanlar ile buluşturuyor.

Sınır tanımayan, kendi yolunu çizen gizemli Vakkorama erkeği ‘The Rebel’ koleksiyonu ile ruhunu tekrar keşfediyor. Rahat kesimlerin ve kamuflaj detayların olduğu koleksiyonda grinin tüm tonları ve siyah öne çıkıyor.

Vakkorama’nın özgür, genç ve enerjik koleksiyonlarıyla 2017-18 Sonbahar/Kış sezonunda yeni keşifler yapmaya hazır olun!